Skocz do zawartości
Nerwica.com

I znów jestem...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dawno nie pisałam wiem...może w pewnym sensie chciałam zapomnieć o wszystkim co wiąże się z moją chorobą..z nerwicą która do tej pory gdzieś daje o sobie znać :( Nie powinnam jednak zapominać o Was,i naszym forum..bo daliście mi ogromne wsparcie w tych najtrudniejszych momentach!!! Co u mnie? hmm żyje..studiuję staram się być normalną,tą samą dziewczyną co kiedyś! niestety taka chyba już nigdy nie będę..jestem pod stałą opieką lekarza,jest lepiej ale wiecie trzeba trzymać rękę na pulsie..już prawie nie biorę leków :) z tego się cieszę...Czasem tak zastanawiam się nad sobą i wiece co chyba nie potrafi sobie wybaczyć tego że jestem taka słaba..że nie potrafiłam poradzić sobie z własnymi emocjami ..lękami,że naraziłam na cierpienie siebie swoją rodzinę,mojego kochanego mężczyznę który nie zostawił mnie w tych strasznych momentach! Niebawem zaczynam praktyki w szpitalu pisałam w pierwszym poście że jestem studentką kierunku medycznego...z jednej strony ogromnie chce pomagać innym,ciesze się że wybrałam taki zawód a z drugiej strony piekielnie obawiam się 'środowiska szpitalnego' i to co tak zobaczę..chorych,cierpiących a może i kiedyś umierających ludzi...przecież wiecie jak boję się śmierci:( Tak chciała bym wymazać to wszystko co złe z mojego życiorysu! Chciała bym być zdrowa:)

 

Lila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×