Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odglosy w nocy


Gość takajakaś18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrazenie i to od kilku lat ,spie na 2 pietrze i zwykle okolo 23-24 ,czy pozniej jak sie poloze slysze kroki czyjes pod oknem ,a konkretnie jak ktos idzie i prowadzi rower:) Wiem ,ze to glupie,ale na 100% nikogo tam nie ma,mieszkam w spokojnym miejscu a dom mam ogrodzony.zmienilam pokoj ..w tamtym slyszlam jak chodzi naokolo chodnikiem,bylam w stanie okreslic miejsce nawet..

dokladne,gdzie jest ten ktoś

staram sie to juz olewac i wmowic ,ze to moja woobraznia ,ale nie działa.Nie zdarzaja mi sie takie rzeczy z wyjatkiem epizodu w szpitalu jak mialam z 12-13 lat ,spalam w szpitalu sama w pokoju a raczej drazalam z przerazenia? slyszlam cala noc dialogi ludzi na korytarzu,moich rodzicow jak rozmawiaja z lekarzem ,dokladne to wszystko bylo okropnie realistyczne.!!Wybieglam na korytarz a tam pustka ,bylam przestraszona.Mowila mama kiedy mnie wypisza ,bo zle to znosze zpital,nazwy lekow ,glosy dialogi byly idelanie przystosowane do osob..A co probowowlam sie uspokoic slyszlam kobiecy glos"Spij"....jakby zza sciany.slyszalam nadchodzace kroki do mojego pokoju ,ktore na zakrecie (przy wejsciu)znikaly..Bylam przerazona,wyciagnela kartke by odznaczyc ,z to bylo naprawde ,zastanawialam sie czy nie umarlam..Teraz nabralam dystansu ,ale jak myslicie co to bylo? i czy kroki za onem to wytwor mojego umyslu?:)zdarzylo sie Wam cos podobnego?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×