Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki przestały działać?:/


Sian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Choruję na nn około 10 lat.Od 5 biorę Zotral i dotychczas sprawował się on całkiem dobrze. Ostatni nawrót miałam we wrześniu zeszłego roku i to z własnej winy bo po dwuletnim spokoju z nerwicą uznałam że nie potrzebuję już leków. Po dwoch miesiącach od odstawienia nastąpił nawrót i to najsilniejszy ze wszystkich(podobno przy nerwicy natręctw każdy następny jest gorszy)

Najgorsze 2 tygodnie mojego życia, dzięki Bogu jest Xanax..Od tamtego czasu wróciłam do Zotralu i zażywam go regularnie. I oto wczoraj zrobiło mi się gorzej:| Nie rozumiem dlaczego?

Przecież biorę leki codziennie.Miałam nadzieję że na dłuższy czas mam spokoj z tym gównem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się.Poczułaś że już nie musisz brać to się zdarza,pomyślałaś że już są nie potrzebne.Dobrze że wziełaś po pewnej przerwie xanax.Skoro znów biezesz ten drógi lek o którym pisałaś to może być tak że jeszcze organizm się nim wystarczająco nie nasycił.Pobierz go przez dłuższy okres i zobacz jak będzie.W razie czego skontaktuj się z psychiatrą bo on będzie wiedział co trzeba zrobić.A powiedz mi chodzisz do psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że chodzę. Tylko że ja wróciłam do zotralu już pół roku temu, awięc chyba powinien zacząć działać?Było ok tylko od wczoraj coś się dzieje. Wróciłam do swojego rodzinnego miasta po sesji i nagle zaczęły powracać wspomnienia z ostatniego nawrotu.To było jakby niezależne ode mnie.Strasznie mnie to przygnębiło i lęki znów poróciły.Na szczęście nie tak intensywne jak ostatnio, ale boję się co będzie dalej;/ W każdym razie dziękuję za Twoją odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×