Skocz do zawartości
Nerwica.com

SNRI - Wenlafaksyna - Faxolet 75 ER - Garstka Pytań.


vita41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Kilka słów o sobie: 28 lat,od dłuższego czasu życia borykam się z nerwicą lękową, raz lepiej raz gorzej,ale uogólniając nie tak katastrofalną. Jednak głównym moim problem w związku z którym podjełem leczenie u psychiatry jest nieustępliwy suchy kaszel który po bardzo dokładnej 3 letniej diagnostyce z której nic nie wynikło ( badania idealne) wywnioskowany kaszel na tle psychogennym, który doskonale potwierdza fakt braku kaszlu podczas snu.

 

Do tej pory u lekarza psychiatry którego zaczełem się leczyć, a facet jest niesamowitym specjalista, bardziej z rangą naukowca niż doktora wypróbwalismy dla złagodzenie jego objawow:

 

- Setaloft ok 2 mies efekt na plus ale nie tak zadawalajacy jak bym chciał.

- Nastepnie ok 2 miesiecy zamiast setalafotu mozarin na próbe lecz brak jakich efektów

- I tutaj od jutra zaczynam brać FAXOLET 75 w związku którym mam kilka pytań do bardziej zaawansowanych doświadczonych użytkowników

 

1. Moją pasją zyciową jest trening siłowy czy moge jutro zazyc i brac Faxolet i nadal mocno fizycznie ćwiczyc, uprawiać sport?? dodam ze rzuciłem papierosy,alkohol sporadycznie zdrowa madra dieta i duzo snu, czy foxalet i mocny wysiłek fizyczny może mieć jakieś następstwa? Czy przez pierwsze dni tygodnie lepiej odstawić trening??

 

2. W ulotce doczytałem się że nie jest zalecane spożywanie preparatów zawierający trypofan(jako ostatnio punkt spośród wielu w ulotce) w związku uniknięcia zespołu serotoninowego. A właśnie zamówiłem bardzo dobry preparat multiwitaminowy który w swoim składzie ma 50 mg trypofanu jest to znikoma ilośc gdyż inne preparaty mają go po 1000 mg. Czy moge je nadal stosować?

http://www.sfd.pl/sklep/Biogenix_VITA_genix_Men_Sport_AMPM-opis27284.html

 

3. Jak ma się ten lek do alkoholu czy jesli sporadycznie nadarzy się okazja to można coś delikatnie wypić??

 

4. A jak to się ma do sporadycznego lekkiego zażycia thc :P?

 

5. Uogólniając czy moge zacząc od jutra brać 75 mg tego specyfiku i dalej ostro nap.... na siłowni łacznie z bieganiem i treningiem cardio?? (sterydó nie stosuje i nigdy nie stosowałęm)

 

Pozdro i Dziękoweczka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Też ćwiczę na wenlafaksynie i jest ok.

2. Przy tak małej ilości faxoletu o efekt serotoninowy nie powinieneś się martwić.

3. Ja jak jest okazja piję i nie tylko delikatnie :D

4. U mnie nie zauważyłem żadnych interakcji THC z faxoletem.

5. Nie jestem specjalistą, ale z autopsji mogę Ci napisać, że uogólniając możesz ostro napier... do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×