Skocz do zawartości
Nerwica.com

co mi jest??


Wrazliwiec1526944255

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie cos sie ze mna dzieje złego. mam tak ze jak zaczne odczuwać ten cholernie okropny stan(okropne dd i lęki taki atak panikii ciągły..) to robie to calym sobą i normalnie jest taka masakra ze musze brać tabsy od razu. a gdy czyms sie zajme i wtedy mój stan sie poprawia to nawet gdy mam chwile zeby pomyśleć o tym gorszym stanie to nawet nie mogę sobie przypomnieć jak go wgl czuć. tak jakbym byl od niego odcięty. a gdy jest on to tak jakby jestem odciety i nawet nie moge sie przypomnieć tego stanu lepszego. i martwi mnie to ze jest to tez takie gwaltowne ze raz czuje sie mega fajnie a za pare godzin mega okropnie.. macie tak?? o co tutaj wgl chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazliwiec, myślę, że Twoje odczucia są raczej naturalne. Jeżeli ataki paniki, jakich doświadczasz, są aż tak gwałtowne, jak o nich piszesz, to nic dziwnego, że ten stan "odcięcia" od doznań z chwili ataku lękowego a chwili "normalności" jest aż tak zaznaczony, tak "radykalnie różny". Czy oprócz zażywania leków korzystasz z psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. leki nie biorę miesiąc temu psychiatra powiedzial ze nie widzi u mnie az takich objawow zebym bral leki. I ze to zależy odemnie czy chce sie wspomóc. przepisal mi pyrazyne tak jak bede chcial. prócz tego chodze na terapie. I chyba postawie na leki i zaczne brać pyrazyne od jutra.

 

doszły mi kolejne okropne objawy.. nie poznaje ludzi. a w szczególności mojej dziewczyny. jakby emocjonalnie jestem od niej odcięty..

 

-- 23 cze 2014, 21:39 --

 

dziwi mnie strasznievi martwi ze z rana czuje sie dobrze. a juz po poludni jak i na koniec dnia jest masakra.. do tego mi doszlo cisnienie.. mam teraz 135/79 a zawsze 110/70..

 

-- 24 cze 2014, 17:26 --

 

Man kolejną wątpliwość. Przepraszam ze was tak mecze i wypytuje ostatnio.. ale kiepsko ze mną.

 

Mam taki stan okropnie dziwny. jakbym czuł zupełnie inaczej wszystko. otoczenie ludzi. a w szczególności czuł się inaczej sam ze sobą. nie potrafię określić jak sie czuje. po prostu dziwnie. mam DD od ponad roku. ale taki stan mi sie pojawił i utrzymuje od około 2/3 tygodni. kilka dni po tym jak mnie kleszcz dziabnal. nie mam rumienia. jest tylko taka maly slad jak po kroscie. z tym ze nie chce zejść wgl.. i nie wiem czy to przyczyna. do tego.. powiem wam ze zadne tabsy ziola mi juz nie pomagaja na te lęki. nawet ziola ktore zawsze dawaly sevrade..

 

A ten stan.. naprawdę dziwny.. i do tego ten paralizujacy lęk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×