Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o porade o tych co maja nerwice lek


czarna megi

Rekomendowane odpowiedzi

choruje na depresje od 3l. i lecze sie ale mam ostanio dziwne inne objawy, jestem nerwos do tego stopnia ze nie panuje nad soba i jak ktos mnie skrzywdzi jestem wstanie udezyc a taka nie bylam. nie moge jezdzic autem bo czuje sie tak jakbym miala eksplodowac, jakby jechalo auto z 200kl, na godzine. dusi mnie na zakrecie chociaz maz jedzie powoli to ja czuje sie jak na bardzo szybkiej karuzeli. i czuje ze lece do tylu i niemoge sie zatrzymac niczego zlapac i wtedy brakuje mi powietrza. musze nagle stanoc, wysiasc nawet do tego stopnia ze otworze drzwi podczas jazdy. mam problemy ze spaniem . wszystko mnie irytuje nawet koldra, potem rano, wkurza mnie telewizor, to ze nieposprzatane, ze ja jestem zerem, nikim a tak burzy sie we mnie ze mialabym ochote cos rozwalic, i potem placz. u lezarza czy w urzedzie jak stoje w kolejce to niewytrzymuje zaraz nerwy , strach leki i niewytrzymuje musze wyjsc i przez to nawet niepoczekam na ta wizyte. jak macie takie objawy i wiecie od czego sa, pomozcie mi, powiedzcie prosze. moje gg6608291

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam zaburzenia lękowe, ja też przez pewien czas nie panowałem na sobą, myślałem, że świat się zawalił, a ja wraz z nim. Mam też zaburzenia adaptacyjne. Mój tata jest alkoholikiem, ale na szczęście rodzice się rozwiedli:) Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, żeby te problemy ze spaniem nie powtarzały się i te różne złe myśli.Pa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna megi, te objawy właśnie nie są depresyjne tylko raczej lękowe - innymi słowy masz zaburzenia lękowo-depresyjne powinnaś się zapisać na jakąś dobrą psychoterapię dzięki której mogłabyś uporządkować swoje życie i emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×