Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku miesiacach brania sulpirydu zatrzymala mi sie miesiaczka. Nie wiem czy odstawiac czy co robic. Konsultacje z lekarzem bede miala dopiero za miesiac.

Co Wam poradzili lekarze w takiej sytuacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiacach brania sulpirydu zatrzymala mi sie miesiaczka. Nie wiem czy odstawiac czy co robic. Konsultacje z lekarzem bede miala dopiero za miesiac.

Co Wam poradzili lekarze w takiej sytuacji??

 

Stardoll, radzę zrobić badanie poziomu prolaktyny, bo ten lek często wywołuje tego typu zaburzenia hormonalne (patologiczny wzrost prolaktyny a przez to zatrzymanie miesiączki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim chcialam sie zapytac jak jest przy leku sulpiryd troche poczytalam co piszecie.biore citabax ale malo 1/2 tab i do tego przez 2 mc bralam 50mg sulpirydi a tera 100mg.ta 50 nic nie dawala za maal dawka.czy po tym leku sie tyje czy dlatego ze sie duzo je na 50mg nie milam apetytu na 100mg mam caly czas cos podjadak ale mi to nie przeszkadza nawet 2 kg moglabym przytac.jestwem spokojniejsza.miesiaczki nie mam od 2 mc ale lekarka powiedzial mi ze pzry sulpirydzie to noralne moze tak byc bylam u ginekolog dostalam leki na wywolanie okresu.a potem musze brac koncepcje jak wczesbiej bralam koncepcje bylo wszystko ok jak odstwilam to wszystko sie popierdzielilo.mam nadzieje ze to sie unormuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×