Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

50mg ma szanse działać na urojenia? Bo jeśli wierzyć ulotce to dawka 50mg jest początkową na zaburzenia depresyjne, migreny i zawroty głowy.

Jak wspominasz ten lek? Jeśli oczywiście chciałbyś się podzielić! Bo ja już drżę przed jutrzejszą pierwszą dawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo to ma szansę aktywizować? Tak mi powiedział nowy lekarz, ale wcześniejszy też tak mówił jak zapisał mi rispolept a jedynie co czułam to wielki zmuł, i teraz niezbyt wierzę w to co mówi mój nowy lekarz chociaż wiem nie zasłużył na to.

A co to amisulpryden? Ja biorę jeszcze wenlafaxyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam obojętnie w sumie co to za bajki, nie znam się, ale moje samopoczucie jednak nie jest mi obojętne. Czyli dwa aktywizujące to taka hiper aktywizacja nr1? ;P Bo chyba wenlafaxyna też ma być aktywizująca? Jej, jej! To może ja mam szansę wrócić do siebie? :D :D :D No właśnie ta anhedonia, ja mogę cierpieć i wyć z bólu a radość to jedynie na poziomie mechanicznych reakcji.

 

To czemu ten temat taki umarły? Darmowy lek zapowiadający się tak pięknie? A w sumie czemu teraz nie bierzesz tego leku? Był dobry ale nie na tyle dobry aby chcieć kontynuować leczenie?

 

-- 21 mar 2011, 23:18 --

 

A czy miałeś może wzmożony apetyt albo zauważyłeś przyrost masy ciała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się prawie normalnie, z tego co pamiętam jak wygląda normalność i brak depresji. W sumie nie ma się z czego cieszyć, ale nie mam złego humoru. Ja szukam leczenia, a nie fazy po lekach. Tylko motywacja i koncentracja średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś czuł się coraz normalniej.

*Ja nie szukam fazy po lekach!

 

-- 28 mar 2011, 18:21 --

 

Jestem chyba roztrzęsiona po tym leku. Ręce się mi trzęsą i stoję na drgających nogach. Czy to ma być skutek uboczny? Czy może zmniejszyć dawkę powinnam?

A może to jakiś atak? Bywałam taka roztrzęsiona ale wtedy jeszcze dochodził tuzin czuć wewnętrznych. Czy to możliwe aby leki jakoś zlikwidowały te czucia ale to roztrzęsienie zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×