Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

trzesę się jak galareta :zonk:

Mąż wrócił z pracy i idę odpalać od Jego autka moje bo akumulator mi padł a potem muszę nim trochę pojeździć po mieście żeby się podładował..boszsz...nie dam rady chyba... jest ciemno... znów lęk..jak tu normalnie żyć jak każda czynność jest poprzedzona takim stanem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, mamy podobny problem i też mnie to wkurza już bo to nie pierwsza taka nocka. Fakt, ze mogę ją odespać w dzień ale przeszkadza mi to jednak bo znów czuję, że rozregulowuje sie mój cykl dobowy a nie powinnien. Czuję jakby ta bezesnność była początkiem czegoś złego :-|

 

-- 20 paź 2013, 01:29 --

 

wybieram się od 2 godzin pod prysznic i dojść nie mogę, wkręciła mnie gierka :P

 

jeszcze nie doszłam..ech.. :evil:

 

-- 20 paź 2013, 01:30 --

 

anna.anakaia, mamy podobny problem i też mnie to wkurza już bo to nie pierwsza taka nocka. Fakt, ze mogę ją odespać w dzień ale przeszkadza mi to jednak bo znów czuję, że rozregulowuje sie mój cykl dobowy a nie powinnien. Czuję jakby ta bezesnność była początkiem czegoś złego :-|

 

-- 20 paź 2013, 01:29 --

 

wybieram się od 2 godzin pod prysznic i dojść nie mogę, wkręciła mnie gierka :P

 

znów minęły kolejne 2 godziny a jeszcze nie doszłam..ech.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój cykl około dobowy jest już rozregulowany na max od dawna, ale "normalnie" bywam senna, jednak przychodzą dni, że nie czuję senności nawet po lekach, mam huśtawki to zaczynam się martwić i wkręcać sobie, że coś się to rozbuja. I myślę o tym i myślę, czy jutro będzie normalnie czy będę miała górki (które lubię, ale wiem że bardzo szybko się to zmieni). Tyle lat i jeszcze się nie przyzwyczaiłam. Zawsze ten strach.

 

Czuję jakby ta bezesnność była początkiem czegoś złego :-|

Staraj się o tym nie myśleć, wiesz, że to pobudza rozkręcawki tych wszystkich cholerstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×