Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, tez wlasnie jem! :mrgreen::mrgreen: Polecam dorzucac nieco ananasa z puszki (bedzie jak sos slodko-kwasny uncle bens, albo/i pokroic troche kabaczka do gotowania, sos bedzie jedwabisty i genialny w smaku, wyglada lepiej nie z reklamy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jem leczo mniam mniam

 

-- 11 wrz 2013, 17:28 --

 

eurydyka1, czego sie uczyć? ;)

Smacznego. Ja tylko płatki z mlekiem miałam siłę zrobić :/

 

Chcialam usiąść nad podrecznikiem do angielskiego z liceum i przypomniec sobie wszystko to, co zapomnialam przez ostatni rok. A okazuje sie, ze zapomnialam sporo, nawet niektorych podstawowych zwrotow :( wstyd mi przed bratową, która jest anglojęzyczna,wypadałoby coś więcej mówić, niż "aha, yes, oh really?" Rozumiem wszystko co mówi, bo to nie jest jej ojczysty język, ale od siebie nic nie umiem wydusić i to już nawet nie wina nerwów, tylko pustki w głowie..a w liceum byłam na naprawdę dobrym poziomie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kabaczkiem sie wlasnie sos swietnie zageszcza. ja nigdy prawie nie zageszczam niczego maka, zasmazkami. wole robic esecjonalne kremy ;) a z ananasem trzeba uwazac z iloscia, bo czasem sama papryka daje smak slodko-kwasny. tak czy inaczej smacznego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam artykuły o panu Waldku z Gaci, mistrzu jedzenie nie tylko bigosu i chałwy. Ponoć jest dobry także w pochłanianiu pizzy, pierogów i kto wie czego jeszcze. Chyba to jest najbardziej znany mieszkaniec powiatu oławskiego. :mrgreen: 9 km mam do pana Waldemara. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie linki do artykułów? :D Żal mi tego człowieka, bo ktoś z TVN zrobił mu krzywdę, zapraszając do Mam talent... Z tego co piszą, to zadzwonili jakaś kobieta, bo się dowiedziała o jego "sukcesach" w jedzeniu chałwy w Brzegu, gdzie pokonał 10 rywali...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, w googlach wystarczy hasło 'pan Waldek mam talent' :D. Fajnie, że znalazł swoją niszę.

 

amelia83, do biegania czasem ciężko się przekonać. Ja zaczynałem od biegania 'na pełnym wkurwie', teraz czekam wyłącznie na endorfinki :D

 

-- 11 wrz 2013, 18:22 --

 

Mushroom, zmiana leków, stres w pracy + jakiś młody, wkurwiający pijak za ścianą. Problemy się skumulowały i zaczynam pękać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×