Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

To był ząb-skur.wiel- dentystka mocowala sie z nim ponad pol godziny i za cholere nie chcial wylezc, nie powiedziala tego, ale widac bylo po niej, ze ma mnie i mojego zeba szczerze dosc i ze gdyby wiedziala, ze to takie dziadostwo to by mnie nie przyjela dzis. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też muszę iść do dentysty, a się panicznie boję :hide::(

Ja też ,mam totalnie rozwalony ząb i nie mogłem się zdecydować czy wyrywać czy naprawiać. Chyba jednak naprawa, ale to będzie droga przez piekło.

 

Dołączam do klubu. Eh te zęby... Od kiedy pamiętam nienawidzę dentystów, a wejście do gabinetu równa się z palpitacjami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też muszę iść do dentysty, a się panicznie boję :hide::(

Ja też ,mam totalnie rozwalony ząb i nie mogłem się zdecydować czy wyrywać czy naprawiać. Chyba jednak naprawa, ale to będzie droga przez piekło.

 

Dołączam do klubu. Eh te zęby... Od kiedy pamiętam nienawidzę dentystów, a wejście do gabinetu równa się z palpitacjami :lol:

ja też :hide: a nie mam kiedy :roll:

ostatnio śniła mi się moja dentystka, to chyba jakiś znak, bo przywiązała mnie do fotela i wyjęła największe wiertło, mówiąc "jak będzie bolało to bardzo dobrze!" :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, mnie rośnie kolejna ósemka i ostatnio plomba wyleciała, więc nie ma zmiłuj - muszę :why:

 

-- 15 maja 2013, 18:49 --

 

a tam, po długim i pracowitym dniu należy mi się coś przyjemnego i idę wziąć kąpiel z bąbelkami i olejkami i ze wszystkim co pachnie dobrze :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×