Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwilę łyknę Hydroxizinę, bo chcę się w końcu wyspać. Ziołowe już nie działają...

Ja nawet po małej dawce Hydro zasypiam po ok.2g, ale rano nie mogę się obudzić. Mąż stwiedził, że lepsze to, niż snucie się

następnego dnia po bezsennej nocy. Rzadko łykam tego typu leki, wzbraniam się, bo nie lubię niczego, co wpływa na zmianę mojej psychiki. Ani alko, ani innych śodków odurzających nie używałam nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o pokrętności losów ludzkich i ich ogromnej nieprzewidywalności. W styczniu 2013 roku obecnego( pisałem Tu) pewien pijaczek z tej niewielkiej 4 tysięcznej miejscowości ( gdzie mieszkam obecnie) wygrał w Multi lekko ponad 2 600 000zł. ,,,a w ten poniedziałek zmarło mu się.

Podejrzewam nawet ,że otruła go rodzina , żeby go ogółocić i wydupcyć. Nie wiem . Podobnież za bardzo nawet się nie cieszył wygraną , a przy gruntownym remoncie mieszkania tylko narzekał na hałas ,,,już nie narzeka . Adieu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zachodniopomorskim.

;)

Niedaleko mnie paręnaście kilometrów dalej w Iń... pewien koleś w 2005 roku pierdyknął 6 w Lotto . Jego konto powiększyło się o ponad 7 melonów. Pięknie.Tylko Jełop , że się pochwalił, głupeczek . Musiał spie dal ać z Rodziną w miejsce nieznane , bo był w nocy niepokojony przez rozrośniętych buraków ,,, rozumiesz?

Jednak fakt wygranej pozostaje FAKTEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×