Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to te plamy dostałabys w pierwszych dniach brania leku, może cos zjadłas co cie uczula

Nigdy nie bylam na nic uczulona...wczoraj zjadłam winogrona..tylko stanawiam sie czy to nie ze stresu bo dzisiaj do pracy..to mozliwe?

 

-- 10 lut 2014, 20:30 --

 

Lunatic ale dajesz radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI jakimś cudem wydaje mi sie ze mogą czasem indukować stany zapalne, jak się myle to pewnie Dark mnie poprawi

 

-- 10 lut 2014, 20:31 --

 

narazie jakoś tam daje, dzięki

 

-- 10 lut 2014, 20:35 --

 

dla ciekawości mogę powiedzieć jakby ktoś miał kiedyś z czymś takim problem ze u mnie alergia na jeden SSRI wystąpiła dopiero po kilku miesiacach, przez co kompletnie nie brałem pod uwagę leku i masa czasu poszła na różne badania itp. łącznie z kliniką onkologii bo już nawet takie było podejrzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

w badaniach laboratoryjnych tylko podwyższone wskaźniki stanu zapalnego i nic więcej, a z objawów to właśnie pokrzywka i różne inne zmiany skórne, stany podgorączkowe, bóle stawów, powiększone węzły chłonne i objawy grypopodobne, ROK czasu

 

-- 10 lut 2014, 20:42 --

 

NIKT, po prostu nikt nie wpadł ze to od leku może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeden kretyn z kliniki zapytał czy jestem sam bo on chciałby z kimś pogadać z rodziny sugerując ze sobie to zmyślam, k.... 38 stopni wtedy miałem a on ze sobie zmyślam

 

-- 10 lut 2014, 20:46 --

 

mi pomógł wtedy Telfast, teraz chyba jest jakiś zamiennik tego leku bez recepty, jest silniejszy niz Ztrtec, Alertec i tym podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI jakimś cudem wydaje mi sie ze mogą czasem indukować stany zapalne, jak się myle to pewnie Dark mnie poprawi

 

W przypadku Escitalopramu np. zapalenie zatok jest częstym objawem niepożądanym. Co ciekawe ja mam torbiel korzeniową w zatoce szczekowej i od jakigoś czasu zaczeła mi dokuczać razem z bólem czubka czuła (też zatoki).Na szczęście w piątek mam wizyte u chirurga szczekowego, żeby to usunąć.

 

Druga rzecz, że strasznie cierpie na bezsenność. Mama ma tabletki Nasen, ale nie chce brać Zolpidemu. Może 25mg hydroksyzny godzine przed snem. Najgorsze jest to ze moja noc teraz trwa od 5 do 15 a rozkrecam sie na wieczor i na noc... Strasznie sie z tym męczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lunatic, jak mnie swedzi cycek od paru dni, to jestem uczulony, czy sie nie myje dostatecznie czesto? :D Pytam pol zartem, pol serio. Powaznie mnie swedzi od paru dni tak z 5-8cm nad sutkiem, w sumie blizej obojczyka, ale w dalszym ciagu na "cycku", na tym miesniu.

Paro lykam jakos ponad miesiac.

Obecnie nie swedzi, przedwczoraj drapalem sie jak malpa co 20 sekund, wczoraj moze kilka razy, dzisiaj w ogole. Teraz mnie swedzi w okolicach twarzy i sa zaczerwienione te okolice (zeby nie bylo, zanim w ogole sie podrapalem, odwiedzilem lustro). No, jeszcze z godzine temu zaczela swedziec zewnetrzna strona dloni.

 

W zyciu nie mialem uczulenia na nic, poza jakims starozytnym antybiotykiem zwanym penicylina. Zero uczulen na jakies pierdoły typu kwiatki, sratki, albo nawet syntentyki w ciuchach, srebro, czy nawet chemikalia uzywane do prania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lunatic, jak mnie swedzi cycek od paru dni, to jestem uczulony, czy sie nie myje dostatecznie czesto? :D Pytam pol zartem, pol serio. Powaznie mnie swedzi od paru dni tak z 5-8cm nad sutkiem, w sumie blizej obojczyka, ale w dalszym ciagu na "cycku", na tym miesniu.

Paro lykam jakos ponad miesiac.

Obecnie nie swedzi, przedwczoraj drapalem sie jak malpa co 20 sekund, wczoraj moze kilka razy, dzisiaj w ogole.

Hahaha co sugerujesz?a może to zarazliwe?dopada osoby które to czytają:-) he he

 

-- 10 lut 2014, 21:27 --

 

I ja nigdy nie byłam uczulona..wiec uważaj:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sobie nie wkrecam oczywiscie, bo jak juz wczesniej wspomnialem, przestalem sie przejmowac ubokami fizycznymi i wlasciwie teraz to bardziej sie smieje z tego, ze mnie cos swedzi i nie potrafi wytlumaczyc dlaczego, anizeli tym przejmuje.

 

Z higiena raczej nie jest tez u mnie na bakier ;p

 

-- 10 lut 2014, 21:27 --

 

Gradrec,

zrób zdjęcie i wklej tutaj to zobaczymy co tam się z nim dzieje

mowisz i masz, sekunda

tylko uwazaj, bo to meski cycek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja gdzies zasne o 5 wiec joł

 

-- 10 lut 2014, 23:15 --

 

Nie mogę znaleźć na internecie informacji nigdzie... Czy mogę brać Valerin Forte (kozłek lekarski) wraz z Escitalopramem ?

 

-- 10 lut 2014, 23:34 --

 

I zauwazylem ze bardziej drżą mi ręcę po Esci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×