Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Gradrec...co organizm to reakcja..ja czuje sie silniejsz troszke..

Elmopl nie wiem, nie miałaczegoś takiego..miałam taki ogólny lęk przed...nie wiadomo czym, taki niepokój

 

-- 09 lut 2014, 18:52 --

 

Gradrec a czemu nie prosisz o benzo?może na początek..a póżniej może to by się ustabilizowało..i śnigałbyś gdzie miałbyś ochote

 

-- 09 lut 2014, 19:00 --

 

Luki żyjesz?!jak impreza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Kurcze,nie umiem tego wyjasnic...nie chce żeby to glupio zabrzmialo....

Pamietam na seroxacie mialam cos takiego,na początku ale to zdarzylo sie doslownie parę razy,ze jak zaplakalo jakieś dziecko na dworzy,to ja woadalam w panikw,bo wyobrazalam sobie,ze cos dzieje suw z moim synem....to akurat bylo po wypadku z ta moja raczka i wtedy co to suw wydarzylo,to wlasnie ja bieglam do mojego synka,bo wtedy byl chory i mnie przeraźliwie wokal...myslalam,ze cos mu sie stalo....

 

Moze teraz ta nadwrażliwość tez wynika z faktu kaczenia wydarzeń z ta moja reka.....

Nie wiem,bo nie mialam czegoa takiego przed braniem esci....no wspolczucie dla ludzi i owszem,ale nie do takiego stopnia,żeby przerazilo sie to w natrętne myśli...

 

-- 09 lut 2014, 19:16 --

 

Ellora

A ja czuje się wlasnie slaba,nieporadna...

zanim poszlam do dr.bylo zupelnie inaczej.Mnie sie wydaje,ze esci bardzo nasulilo u mnie pewne objawy....czy to mozliwe?.....bo to taki jakby przewlekly stan skutkiw ubocznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewlekly to ile to już trwa?ja miałam takie skutki silne do 2 tyg, i dziś netwowosć bo wracam do pracy.do2 tyg myślałam że się wykończe...ale jest coraz lepiej.A z tą nieporadnością..nie miałam jej przed przyjęciem leku, w trakcie brania a i owszem i to jeszcze jak...czułasie jak szara wystraszona mysz która bała sie wszystkiego...teraz czuje sie silniejsza i zaczynam lepiej wygladac:-) myśle że ta słabość minie nie myśl o tym, ja już coraz mniej myślę o przykrych sprawach a w mojej głowie pojawiają się kwiatki zielona łąka, czynam coś tam nucić pod nosem:-) będzie dobrze poczekasz a zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora

Dla mnie tv moglby w ogóle nie istniec...a na początku brania leku,to nawet skupić sie nie moglam na niczym i wszystko kojazylo mi sie z lękiem....nie moglam nawet oglądać filmów przyrodniczych,gdzie jedno zwierzątko zjada drugie....

 

-- 09 lut 2014, 19:36 --

 

Ellora

Mówisz powaznie...?Bo ja sie zaczynam martwic,ze cos jest nie rak,bo przed lekami nie czulam sie tak...A z ta szara myszka,to dokladnie tak mam....wsxystkiego sie boje....

A z nucenien.....oj,to akurat nucę sobie cos codziennie ku nizadowoleniu mojego dziecka:)....ha,ha,ha....a wiecie co najczesciej nucę...."Nad rzeczka o podal krzaczka,mieszkala kaczka dziwaczka...."Czy to podchodzi pod jakieś zaburzenie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he w tym poważnym życiu należy się trochę odskoczni bo zwariować można

 

-- 09 lut 2014, 19:55 --

 

Różnie to bywa..nie ma co narzekać, gorzej jest z atmosferą w pracy..właśnie wracam jutro do rzeczywistości także ja również proszę o zdrowaśki, jak któraś z forumowiczek

 

-- 09 lut 2014, 19:56 --

 

Różnie to bywa..nie ma co narzekać, gorzej jest z atmosferą w pracy..właśnie wracam jutro do rzeczywistości także ja również proszę o zdrowaśki, jak któraś z forumowiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gówno przejechane i jeszcze ciągnięte na oponie kilka metrów i pozostawione ssame sobie...teraz jestem silniejsza, zobaczymy zweryfikuje ten stan najblizszy tydzień

 

-- 09 lut 2014, 20:03 --

 

1 i 2 dzień 2.5 mg od 3 do8 5mg i od8 10mg a dziś jest..19 dzień :-) za 2 tyg wizyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×