Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Ellora u mnie tako jako ja hydro brałam codziennie trzy a jak trzeba było to i cztery tabletki dziennie a były to 10 mg dlatego dr powiedziała ze bez obaw mogę brac, a gdy poczułam się lepiej odstawiłam co nie znaczy ze nie wezmę jeszcze jak trzeba będzie na razie brałam przez trzy miesiące

 

-- 09 lut 2014, 16:10 --

 

hydro nie działa zbyt długo dlatego spokojnie mozesz wziąsc jeszcze wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka :papa:

Ja tak z doskoku w trakcie pracy. Sporo osob tutaj wspomina o hydro i zastanawiam sie czy ten lek nie jest lepszy od benzo. No bo chyba hydro nie uzaleznia a jednak wycisza tak ? Ale co wycisza ? Wycisza natretne mysli czy poprostu uspokaja czlowieka ? Slyszalam tez, ze usypia wiec jak to jest gdy trzeba codziennie chodzic do pracy i byc skoncentrowanym na tym co sie robi? Dajecie rade funjcjonowac normalnie po hydro czy marzycie wowczas o lozeczku ? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugstore-apotek-hjartat-4-2000-36058.jpg

 

jak widac, apteka to jak kosmetyczny sklep gdzie mozna do woli przeglådac leki i wybierac a nie wszystko za szybami jak w polskich aptekach

Bo w polsce cpunki kradna, wiec wszystko za szybami. W szwecji nie ma po co cpac, bo kraj wesoly :DDD

 

-- 09 lut 2014, 17:18 --

 

Ufff. Przekopalem sie przez ~10 stron postow, ktore tutaj wypisaliscie pod moja nieobecnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Gradrec"

Bo w polsce cpunki kradna' date=' wiec wszystko za szybami. W szwecji nie ma po co cpac, bo kraj wesoly :DDD[/quote]

 

 

Ha ha no tak:-) ponoć w Norwegii są wyznaczone dni kiedy zajestrowanym cpunkom rozdają narkotyki...a jak w Szwecji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zrobiłem antypolski i kibicuje jednemu Austriakowi

Josephowi Fritzlowi?

 

-- 09 lut 2014, 17:21 --

 

Bo w polsce cpunki kradna, wiec wszystko za szybami. W szwecji nie ma po co cpac, bo kraj wesoly :DDD

 

 

Ha ha no tak:-) ponoć w Norwegii są wyznaczone dni kiedy zajestrowanym cpunkom rozdają narkotyki...a jak w Szwecji?

W polsce tez rozdaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do centrum mam 8 minut samochodem, nie znam tamtych aptek, bo mi nie po drodze.

 

Bylem natomiast w kilku, w centrum, z jakichs tam powodow i nigdy owej nie widzialem. Potrafisz na mapie pokazac gdzie to jest? np zaznaczyc na google maps

centrum jest dosc spore ;;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Od10dni biore cala tabletkę esci....ale nadal miewam natrętne myśli i takie uczucie jakby mój umysl byl zamkniety gdzieś,jakby go cos blokowalo

 

Ja mam podobnie. To znaczy ten lek zmniejsza lęk, ale jedyny lęk ktory pozostaje to paradoksalnie przed tym, że czuje sie na nim dość nieswojo. Chyba wiem o czym mówisz. Za dużo analizuje siebie i otoczenie... Powinno to przejść w miare brania leku. Zobaczymy.

 

Awy braliście hydro i jak sie po tym czuliście?chodzi mi o branie w dzień

 

Dobrze działa na lęk, ale jest lekka zamułk. Chyba, że coś się dzieje ciągle to można z tym wygrać i nie paść na łóżko.

Wojtku,no dokladnie....za dużo analizuje siebie i ludzi dookola i jestem jakby bsdwrazliwa na ich los...

no i to jest wlasnie przerażające,i budzi lęk,tak,tak....widzis Ty jeden rozumiesz o co chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora, i krista dziękuję. W ulotce benzo tez podają, że trzeba uważać i unikac prowadzenia samochodów a ktoś jeszcze zagwarantowal mi, że po wzięciu benzo mam tylko 20 minut na dojazd do domu bo usypia jak cholera i że będę spała kilka godzin po tabletce. Ależ skąd, nic z tych rzeczy ! Funkcjonuje jak trza tyle tylko, że bardzo ograniczam branie benzo ze względu na szybkie uzależnienie.

 

Oooo, znowu wskoczyły mi polskie literki. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Tak,nie umiem tego opisac...patrzac na twarze ludzi u niektórych jest wypisany smutek,przygnębienie....a ja zaraz to bardzo przezywam,ze tego człowieka spotkali jakieś nieszczescie....

To jest dziwne,bo ja czegoś takiego przed esci nie mialam....

Tak samo jak nie mialam aż takich natrętnych myśli i to glownie o chorobie....To jest tak jak napisal Wojtek,zbyt duże skupianie sie na sobie i na ludziach dookola....No,dla mnie jest to niezrozumiale.....i dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nova dokładnie, Twój organizm reaguje w fajny sposób:-)

Elmopl ja przejmując sie właśnie innymi popadłam w taki stan..a czy mna sie ktos przejmuje?nie sądzę więc dałam na luz i jak mi teraz dobrze, każdy jest kowalem własnego losu:-)

Gradrec ja miałalęki przed wyjściem z domu jak zaczęłabrać eliceę, mimo że wcześniej nie były tak silne.A przez ostatnie dni nie mogę wysiedzieć w domu i ta pogoda:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×