Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wiktoria87

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Hej: ) Ja również biorę lamitrin od tygodnia. 100 mg rano, 100 mg wieczorem. Po przeczytaniu wszystkich Waszych postów, mam głęboką nadzieję,że w końcu znałam lek który mi pomoże.
 2. Wiem, Lunatic.Jednak ja zawsze uważałam i nadal uważam,że z psychologią jest tak samo jak np. z chirurgią. By dobrze zdiagnozować pacjenta i odpowiednio mu pomóc niezbędny jest kontakt osobisty.Ale pomyślę...
 3. To mamy problem.Ja nigdy nie pracowałam jako psycholog online :-)
 4. Tak,pracuję w klinice psychiatrycznej,jestem stażystką. Twoja kolej.
 5. “dobra, nie to nie, znajde kogos innego kto mnie uratuje w razie potrzeby“-A cóż znaczy ten fragment Twojej wypowiedzi?
 6. Nie to nie? Lunatic,nie do końca rozumiem,nie inaczej...Czy Ty przypadkiem nie chcesz się do mnie zapisać na terapię? :-)
 7. I psychoterapia Przyjacielu,psychoterapia...Być może faktycznie nie potrzebujesz leków,być może potrzebujesz tylko i wyłącznie dobrego “przewódcy duchowego“.
 8. Spoko,kolejny dzień przeżyłam-jest dobrze. Odstawiłeś leki...Trochę mnie to martwi.Idea całkiem dobra jednak wykonanie trochę,moim zdaniem,zbyt radykalne.Niektórych leków nie POWINNO się odstawiać z dnia na dzień.
 9. Cześć Lunatic :-) Żyję,a raczej staram się żyć. A jak tam u Ciebie,Przyjacielu?
 10. Lunatic wysłałam priva... Wybacz,że dopiero teraz ale musiałam położyć córeczkę spać -- 31 sty 2014, 20:35 -- Czekam na buziaki..
 11. zaburzenia-osobowo-ci-t25322.html?hilit=bierno%20agresywna... i mnóstwo artykułów w necie... Jaka jest najlepsza terapia i ewentalnie farmakologia,napiszę na priva by tu nie robić zamieszania.
×