Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym was bliżej poznać


Edi1000

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Eryk.Tak jak i wy zmagam się z tą chorobą i jest różnie ale staram się aby było lepiej.Bardzo spodobało mi się na tym forum,otrzymałem kilka odpowiedzi na dręczące mnie problemy.Chciałbym was poznać,jeśli oczywiście chcecie.Chciałbym wam pozadawać kilka pytań i chciałbym abyście szczerze na nie odpowiadali.Poznajmy się:)

 

1.Jeśli możecie to napiszcie jak macie na imię i jak radzicie sobie z chorobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i wy zmagam się z tą chorobą
Z jaka choroba?
Chciałbym was poznać,jeśli oczywiście chcecie.
W jakim sensie poznac? Na kawe chcesz sie umawiac? Na piwo?
Chciałbym wam pozadawać kilka pytań i chciałbym abyście szczerze na nie odpowiadali.Poznajmy się:)
OK - zadawaj te pytania ;) Wal smialo ;) Ale licz sie z tym, ze ktos tez Ci zada jakies :P
jak radzicie sobie z chorobą
Ale z jaka chorobą? Deprecha? Nerwica? Schiza? Jakies uzaleznienie? BPD? Co tam Ci zdiagnozowano i jak sam sobie z tym radzisz (lub nie radzisz)? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Przez bardzo długi okres wzmagam się z nerwicą,najpierw była to nerwicą.Najpierw była to nerwica o podłożu lękowym ale ona potem przeszła w podłoże natręctw

2.Chętnie was poznam,a czy w przyszłości będzie jakaś kawa to się zobaczy:)

3.Napiszcie krótko coś o sobie(tzn imię,skąd jesteście itp)

4.Chodzi mi ogólnie jak sobie radzicie z waszymi zaburzeniami?(tak to fachowo się nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.Napiszcie krótko coś o sobie(tzn imię,skąd jesteście itp)

 

Może łatwiej by było, gdybyś opracował jakiś kwestionariusz i nam porozsyłał do wypełnienia? :twisted:

Pamiętaj tylko, by zostawić miejsce na zdjęcie, no bo co to za kwestionariusz bez zdjęcia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Wiola, Wiola. My tu sobie żartujemy, a chłopak czeka na odpowiedź. :smile:

 

Miło, że podoba Ci się to forum, Eryku. Bardzo fajnie, że żywisz do forumowiczów ciepłe uczucia. Wcale to nie jest dziwne, bo tutaj na forum są sami fajni ludzie. ;)

 

Ale wiesz, każdy tutaj pisze o sobie tyle, ile akurat chce. Po jakimś czasie ludzie poznają swoje imiona, są nawet spotkania w realu. Lecz to całe zacieśnianie kontaktów odbywa się tak spontanicznie, bez planowania i namawiania innych. Jak pobędziesz tu trochę na forum, to oprócz naszych bezcennych rad poznasz też i nasze znakomite imiona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi1000, nie przejmuj sie stary... jak tak czytam te odpowiedzi na Twoje komentarze to sam nie wiem co myslec.. tak jak napisala miki 74 jst tu sporo fajnych osob,oczywiscie jak w kazdym spoleczenstwie a forum mozna takowym nazwac ,znajda sie idioci , nieobrazajac nikogo ,najprostszym sposobem sa pw, albo gg czesc osob ma dolaczone pod profilem , skoro jest dolaczone mozesz smialo pisac:) pozdrawiam i glowa do gory:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×