Skocz do zawartości
Nerwica.com

wasze marzenie:)


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowmere, tez o tym marze :)

:105:

 

Co do skokow - juz pisalam, ze koles z mojej bylej pracy, skakal wiele razy i za ktoryms nie wyszlo... I juz go nie ma wsrod nas...Wiem, ze niby cegla moze nam spasc na glowe kazdego dnia, ale swiadomie bym nie chciala tak ryzykowac...

Poki co poskaczcie sobie na 2Wiezach na Zeraniu, jak lubicie takie ekstremalne akcje - tez fajnie i taniej;)

 

[videoyoutube=6fdn0Tbp4kA&feature=related]

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 duże ustawione od najważniejszego:

1. Znaleźć w końcu osobę którą będę kochał z wzajemnością dzięki której będę mógł się cieszyć resztą życia (na moment obecny zdaje się to niewykonalne).

2. Dobra praca (tzn. tak żeby starczyło na normalne życie).

3. Postawić dom na tzw. ojcowiźnie (to by było coś).

 

I małe bez których można żyć (tzw. wisienka na czubek):

1. Mieć stół bilardowy mmmmm

2. W garażu czarny Ford Mustang

3. Być na koncercie Petera Gabriela ew. Fish-a

4. Nakręcić swój film na podstawie pewnego opowiadania które kiedyś napisałem.

5. Stworzyć coś ponadczasowego co było by znane milionom ludzi.

 

ech... pomarzyć można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czuć się dobrze, nie czuć się źle.

2. Cofnąć się w czasie o 8 lat, wtedy pierwsze byłoby nieaktualne.

3. Pojechać na kilkutygodniowy Survival do krajów Skandynawskich, tudież Amazonii.

4. Być zdrowy.

5. Znaleźć dziewczynę moich marzeń :105: ale na to jeszcze będzie pora.

6. Zrealizować swoje zainteresowania i żeby nie było nic, co stawałoby mi na drodze do tego

7. Zrobić prawko na motor.

8. Naczyć się do końca, perfekcyjnie angola, po tym niemieckiego, rosyjskiego i może jeszcze jakiegoś języka.

9. Być zdrowy.

10. Wyjechać stąd w cztery wiatry i ułożyć sobie życie od nowa w innym kraju, albo krajach.

11. Poznać ludzi.

12. Uwolnić się od swoich ograniczeń.

13. Żeby życie było znowu proste, łatwe i przyjemne.

14. Zwiedzać świat.

15. Mieć duuuużo pieniędzy.

16. Wyzdrowieć. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, zakładając,że jeszcze trzeba sobie sprawić sprzęt, to za kilka lat może się na drodze zobaczymy :D

Przecież na początek nie musi to być Harley za straszne pieniądze. Wiesz ile kobitek malych ( młodych) i dużych(troszkę starszych)jeżdzi za niedużą kasę na poczatek

 

-- 11 mar 2011, 21:17 --

 

Dołącze się do marzeń motocyklowych HONDA CBR 1000RR i walizka pełna pieniędzy. Przykładowo jeśli w PLN to tylko w banknotach po 200 zł. :mrgreen:

Jakoś Honda mi nie leży Nawet dzisaj po pracy oglądałem w salonie Hondy Hondę Transalpa ale to nie to .Może jak bym się przejechał to zmieniłbym zdanie

 

-- 11 mar 2011, 21:20 --

 

własny kąt...

Marzenia się spełniają tylko czasmi trzeba im trochę pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole skuter i to ten najbardziej kobiecy z kobiecych :mrgreen:

 

652bd6b5501c5ac17260f1923aa464ea.jpg

 

Juz widze jak na nim jade na szpilkach, w sukience i z rozwianymi wlosami albo w chustce, niczym Louise w Thelma i Louise :105:

 

Samochody tez wole bardziej klasyczne, niz typowo sportowe, Audi A8 moim marzeniem :105:

 

audi_a8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Honda mi nie leży Nawet dzisaj po pracy oglądałem w salonie Hondy Hondę Transalpa ale to nie to .Może jak bym się przejechał to zmieniłbym zdanie

 

Jeśli chodzi o wygodę to różnie bywa. Translap jest całkiem inny. Ale jeśli chodzi o CBR RR to podoba mi się bardzo wizualnie. Jeśłi chodzi o wygodę w trasę zauwazyłem że typ YAMAHA FZ6 jest dla mnie wygodny.

Zależy od gustu. 8)

 

 

 

Samochody tez wole bardziej klasyczne, niz typowo sportowe, Audi A8 moim marzeniem :105:

 

 

A8 nie jest taka spokojna ;) Występują w niej silniki po 275 KM

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o wygodę to różnie bywa. Translap jest całkiem inny. Ale jeśli chodzi o CBR RR to podoba mi się bardzo wizualnie. Jeśłi chodzi o wygodę w trasę zauwazyłem że typ YAMAHA FZ6 jest dla mnie wygodny.

Zależy od gustu. 8)

Zgadzm się to zależy od wielu czynników wzrost waga i gdzie jeździsz. Mi Suzanka posuje do jazdy w warszawskich korkach smukła lekka i czerwona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A8 nie jest taka spokojna ;) Występują w niej silniki po 275 KM

 

Wiem:P Nie jestem glupia blondynka, wypraszam sobie :mrgreen: Chodzilo mi o WYGLAD - samochodow o sportowej linii nie chcialabym miec. Co innego ogladac (a przede wszystkim sluchac bo odglosy silnika mnie jaraja :mrgreen: ) Od rana do wieczora "siedzialam" na Verva Street Racing, jak bylo w Waw - jestem pierwsza chetna na takie imprezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porzuciłem juz marzenie o tym ze bede kiedys taki jak dawniej czyli zdrowy. Z tego nie da sie wyjsc.

 

Moim marzeniem jest wycieczka nad morze i przezycie tej podrozy. Moze kiedys sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19_latek, Pamiętaj,że nigdy nie jest się takim jak dawniej.

Rozumiesz?

Człowieka zmieniają doświadczenia.

Widocznie doznałeś przykrych przeżyć, które ukształtowały w Tobie mechanizmy, z którymi nie czujesz się dobrze.

Spokojnie.

Dasz radę.

Tylko nie z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×