Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam :)


viper

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam się przywitać, wypadałoby. wpadłam już kiedyś na wasze forum, ale nie chciałam się rejestrować, po co, nerwica to nie mój problem, o wiele bliżej mi do depresji, ale liczę na to, że minie mi to z wiekiem, że to normalne po prostu huśtawki nastrojów, a że przydługawe... cóż. w każdym razie zapamiętałam nazwę forum i wróciłam... to chyba jedyne aktywne forum, na którym można znaleźć kogoś, komu chce się przeczytać, co kto inny ma do powiedzenia.

naprawdę, znalazłam setki stron, internetowych poradni. Jedna mi odpisała, jedna. I to jeszcze antynarkotykowa, kiedy pytałam, jak pomóc koleżance.

Chyba przyszłam tu, żeby czytać o problemach innych i nie myśleć o swoich. Bo nie wydaje mi się, żebym potrafiła jakoś pomóc... nie potrafię pocieszać, bo pokazuje ludziom bolesną prawdę. Wszystkim, ale nie sobie samej.

no to raczej tyle słowem wstępu, może kiedyś błysnę jakąś kolejną przynudnawą opowiastką, póki co, życzę jak najaktywniejszej działalności tego forum i budzenia się co rano z uśmiechem i myślą "mój kolejny wspaniały dzień" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej optymizmu, tak, coś w tym jest :)

 

hmmm... ale nie wiem co mam powiedzieć... mówienie o sobie jest trudne.

 

chodzę do szkoły, udaję, że wszystko jest ok, albo i nie udaję, zastanawiam się, co mi po wielkiej przyjaciółce, dla której każdy mój problem jest mały, śmieszny, nie warty uwagi, żyję nadzieją o idyllicznym szczęściu, nie potrafię radzić sobie z problemami, wpadłam na wiele pomysłów, ale tak naprawdę żadnej nie działa, słucham raczej ostrzejszej muzyki, ale ryczę przy trzech piosenkach zespołu grającego coś między hip hopem a popem, nie potrafię mówić ludziom wprost wielu rzeczy, jestem wysoka, mam dużą stopę i problem z zakupem butów... losowo wybrałam co się nawinęło, mam nadzieję, że na taki... początek to tyle.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×