Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Helvetti, zobaczymy co będzie po 24 tygodnich, większość uważa że okres leczenia, który im proponują jest za krótki.

 

Moniko, Na pewno można wyrażać złość w sposób inny niż krzyk, można spokojnie powiedzieć zawiodła mnie pani albo, że jesteś zła z tego powodu.

Na pewno nie jest też to zmarnowana sesja, coś niej wynikło, tylko za dużo wszędzie kontroli, przecież można sobie czasem pogadać od tak i tyle. :)

 

P.S Oczywiście masz prawo wymagać od nich uzupełnienie tej strony, proste płacę- żądam.

Wysłałaś ich na kurs, więc nie powinny się lenić.

 

Milano, najlepsza klinika to podobno 7f na Babińskiego, ona jest od zaburzeń osobowości a ty mówiłeś, że idziesz gdzie indziej...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja powiem krótko (odnośnie tej sytuacji ze stroną www). jeśli wysłałaś dwie osoby na kurs projektowania stron (zakładam, że placówka za to zapłaciła) to masz pełne prawo wymagać od tych osób, aby aktualizowały Waszą stronę internetową. Przecież to jest zasada, że jeśli pracodawca wysyła pracownika na szkolenie, będzie miał prawo korzystać z wiedzy, którą ten pracownik nabył podczas szkolenia. Nawet się nie zastanawiaj nad tym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, Tak, masz rację, nie mogę robic wszystkiego. Tylko,że ja moglam im to powiedzieć 3 lata temu, a nie teraz. Teraz powiedzą,że mi odwaliło, Powiedzą "naszej starej odwaliło!"

W d.pie to mam. NIe muszą mnie lubić. Mają wykonywać moje polecenia.

Vi., NIgdy nie powiedzialam, słów "Zawioła mnie pani".

Zacznę tak.......mówić o swoich oczekiwaniach.

Pewnie pomyslą,ze urwałam się z kosmosu.

 

No nic...już postanowiłam. Stronka będzie uzupełniona do końca lutego. A jak to zrobią......to ich problem.Zapłaciłam za kurs. Niech teraz robią co chcą, jak chcą, zadanie ma zostać wykonane.

Tylko teraz się zastanawiam co będzie jak nie wykonają zadania? :evil: Upomnienie do akt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., nie, tak dam mu po dupie, że sie zesra chłop. Już dzisiaj jak mnie wkurw.ił to wyciągąłem sie, polożylem nogi na jego biurku i mówie:

- I co doktorku? Zamknie mnie pan ? Może pasy? Nie lepsza będzie izolatka, wtedy będe mógł tłuc głową o ścianę. A to chyba pana zadowala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, tak wysłałam , ale za zgodą nauczycielek. Zapłaciłam z budzetu, dużo pieniędzy dwóm osobom.

Tylko nagle mogą pomyśleć,że mi odwaliło.Że nie interesowało mnie to tyle czasu, a nagle mi odwaliło i nagle zachciałam,zeby stronkę aktualizowano.

One przyszły z tego szkolenia zielone.

 

Zresztą........co niektóre osoby nie umieją wysyłać nawet e-maili, taka prawda.......więc o czym w ogóle mówimy..................

 

[Dodane po edycji:]

 

Radku!, Jejku...................ale Ty pragniesz uwagi! Z tymi nogami to trochę przesadziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie przesadziłem. Jakaś mloda, niedoświadczona cipka w wersji man, nie bedzie mówiła, że wszyscy ludzie mają mnie gdzieś bo mam border. Poza tym co w tym złego ? Niech zobaczy, że nie bedzie miał ze mna latwo.

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., nie, tak dam mu po dupie, że sie zesra chłop. Już dzisiaj jak mnie wkurw.ił to wyciągąłem sie, polożylem nogi na jego biurku i mówie:

- I co doktorku? Zamknie mnie pan ? Może pasy? Nie lepsza będzie izolatka, wtedy będe mógł tłuc głową o ścianę. A to chyba pana zadowala ?

zachowujesz się jak rozpieszczony bachor i niestety etykietka "borderline" tego nie zmieni.. bo nie słyszałam nigdy żeby Kasia, Ania czy Hania coś podobnego zrobiły... :roll:

 

Monika1974, Kasia ma całkowitą rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, niektórzy za takie zachowanie by zwolnili pracownika, daj im termin a jak nie uzupełnią to się zastanowimy wspólnie nad tym :)

 

Mów o swoich oczekiwaniach, mogą być zaskoczone skoro nie mówiłaś tego, ale swojej szefowej nie wolno pyskować, poza tym ty tam rządzisz, więc ty wymagasz, to bardzo proste.

 

A niektórzy krzyczą, potrafią nawyzywać pracownika a ty boisz się mówić zawiodła mnie pani, widzisz w tym różnicę ?

Spróbuj popatrzeć z boku, ja chyba się jakiś czas temu nauczyłem w łatwych sytuacjach to robić, ale po długim czasie.

 

Milano, ty wciąż nie rozumiesz o co chodzi, Obejrzyj 25 minutę tego filmu :

http://www.ekino.tv/film,K-PAX-2001,4985.html#

 

Później pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radku, a dlaczego uważasz,że będą mięli tam z Tobą problemy? Może będziesz potulny jak baranek. Nie wiesz tak naprawdę co Cię tam może czekać.

Nie zakładaj z góry ...tak jak ja to robię.....................jak bedzie.

Będzie dobrze.

Trochę musisz poddać się zasadom tam panującym. Tak jak w życiu. Nie wszystko nam wolno, nie wszystko nam się od życia należy.Pewne granice tez są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie zgadzam się z Tobą . Wybacz. Psychoterapeutka zawsze mówi że trzeba walczyć o swoje. Ja mialem z tym ogromne problemy. Ale teraz to potrafie. Ciekawe czy ty ze swoją niewyładowaną agresja gdybyś usłyszała takie słowa, zachowałabyś stoicki spokój ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×