Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, to nie jest stan wewnętrznego spokoju, to jakby coś co Cię zjadło od środka :(

Ciesz się, że nie czujesz pustki, ja bym wolał płakać cały dzień, naprawdę ale to tylko subiektywne uczucie.

 

Pls. Nie banujmy specjala, chyba że zachowa się nieodpowiednio, bo widać, że jest zagubiony i nie wtajemniczony, ja też tak często mam a nie chciałbym, żeby ktoś cierpiał.

Oczywiście nie ja moderuję, ja tylko tak proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówili mi. Ale ja zawsze to wiem, ja zawsze to czuję. Mam to po tym, że w gimnazjum byłam nielubiana i mi dokuczali. Teraz mi się ciągle wydaje że nikt mnie nie lubi. Jestem bardzo podejżliwa. Jak ktoś się nasmiewa z kogoś innego za jego plecami, to mysle ze ze mnie pewnie też się śmieje jak nie slyszę, albo zawsze szukam jakichś korzyści które ktoś mógłby czerpać ze znajomości ze mną. Dopiero, po długim czasie, jak ich nie znajdę uznaję że ktoś mnie lubi. Ale żadko tak się dzieje, najczęściej znajduję takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, tak, to wszystko są przypuszczenia, które w większości przypadków się nie sprawiają.

Czy nie mówili Ci o tym na terapii ?

Nie masz psychoanalitycznej terapii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie biorę podwójnie,jeden dzień przeżyje bo to już nie pierwszy raz

tyle,że nie wziełam ani rano ani w południe :hide: a później, głupia,dziwie się,że się źle czuje,a potem powiem lekarzowi,że leki na mnie nie działają :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on mnie zostawi... zostawi. chociaż wcale ze mną nie jest. zostawi.

po co komuś taka idiotka. nie będzie żadnego mieszkania razem, bo kto będzie się męczyć z bezmózgim tępakiem.

znajdzie sobie inne cycki, pełno ich chodzi po ulicy. a one nie jęczą, nie wydzwaniają po nocach przerażone. one żyją. ja udaję, że żyję. ja nie żyję, ja czekam na śmierć. jeśli do niego nie pojadę,to przysięgam że się zabije, obojętnie jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu,, Stop, dobrze, że o tym piszesz ale to co mówisz, dochodzi za daleko.

 

Nie zostawi Cię, jakby był z tobą ze względu na cycki, to już dawno by zostawił bo po co od cycków odbierać telefon w środku nocy, po co się do nich bujać do P-śla.

To chyba sprawia, że wiesz że czuje coś większego i chce być z tobą, chce to kontynuować, nie musisz sobie dopowiadać nie stworzonych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu,, Stop, dobrze, że o tym piszesz ale to co mówisz, dochodzi za daleko.

 

Nie zostawi Cię, jakby był z tobą ze względu na cycki, to już dawno by zostawił bo po co od cycków odbierać telefon w środku nocy, po co się do nich bujać do P-śla.

To chyba sprawia, że wiesz że czuje coś większego i chce być z tobą, chce to kontynuować, nie musisz sobie dopowiadać nie stworzonych rzeczy.

 

dokładnie,nic dodać nic ując

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wypisz wymaluj moje uczucia.

Ale jak to powiedziała moja terapeutka - on jest dorosły, nieubezwłasnowolniony, nieupośledzony i dokonuje wyborów, które są w jego mniemaniu najlepsze. i ty takim wyborem zostałaś.

 

Anyway, próbuję ratować kobyłę, którą kiedyś miałam okazję jeździć przed pójściem na rzeź. Babcia już z niej ale serce mi się kraja... Trzymajcie kciuki, żeby udało mi się wynegocjować cenę, którą będę w stanie zapłacić. Siedzę jak na szpilkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu,, jak napisała Ania i ja, on Cię kocha i wybiera Cię mimo przeciwności.

 

Ja mam przerąbany od rana dzień, bo myślałem, że popłynę i już było za blisko, lecz ostatecznie jest wszystko w porządku i nie popłynąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×