Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie!!


julia6000

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem umówiona do psychiatry no ale niestety dopiero za 2 tygodnie....czekam niecierpliwie.... Słuchajcie mam pytanie a propos mojej choroby, bo juz sama niewiem, czy to nerwica czy moze jeszcze cos innego.. Więc tak: rano po przebudzeniu boli serducho tętno przyspieszone (90 puls) cisnienie podwyższone, potem z kolei pojwia sie lęk , strach jestem tak wewnętrznie rozdygotana wszystko mnie wkurza, gdy to mija odczuwam strrrraszny dół. Wieczorem przed zasnieciem jest zwykle najlepiej z całego dnia...wtedy jest optymalnie....śpię w miarę dobrze.I tak wygląda każdy dzien!!!! Powiedzcie i zdiagnozujcie co mi jest...Dodam jescze ze wczoraj byłam u kardiologa z sercem , robił USG....stwierdził przyspieszony pulś i łagodne skurczowe wypadanie płatka.....i to pewnie też przez te nerwy choc tego mi lekarz nie powiedział . Przepisal betacoc i tyle .......czekam na wasze opinie...z góry dziekuję ...julka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julio nie potrafię zbytnio odpowiedzieć na Twoje pytanie , nie jestem lekarzem;)

Nie masz się jednak o co martwić - jeśli chcesz poznać moją opijię , to myślę , że to sprawy związane z nerwicą.

Choroba ta ma szerokie pojęcie.

Moja rada : Czekaj cierpliwie na wizyte u psychiatry - on wyjaśni Ci wszystkie Twpoje wątpliwości i pytania.

Pytaj go śmiało.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam dodac że nie mam cierpliwości do swoich dzieci(mają 5 latek)...a wczesniej to ja byłam tą która zapewniała im poczucie bezpieczenstwa i teraz mając świadomośc że im tego pewnie brakuje jeszcze trudniej mi sie odnależc ...chce sie wziąc w garsc ...ale nie potrafię......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×