Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek brał/ słyszał ?

Pusto na jego temat na forum.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A Ty bierzesz to na nerwice czy depresje?Bo ogolnie ten lek stosuje sie raczej w chorobie alzheimera albo inny chorobach neurologicznych, z tego co sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nerwice.

Biorę od dziś, więc większych działań nie znam, myślałam, że ktoś też to zażywa i podzieli się wrażeniami.

Takie suche fakty za bardzo mnie nie obchodzą, tak jak bzdury z ulotek :).

Smaczne to z pewnością nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja po tym szajsie dostalam dyskienez nocnych/dystonii, ktore nie chca mi przejsc i teraz nie moge brac neuroleptykow bo inaczej wykreca mnie w nocy, wygina tulow, to jest tortura. Czlowiek wyglada jak opetany. I badzo mozliwe ze mam ten uklad uszkodzony na zawsze ( oby nie). to stary lek i w doddatku neurologiczny, PRZETRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja po tym szajsie dostalam dyskienez nocnych/dystonii, ktore nie chca mi przejsc i teraz nie moge brac neuroleptykow bo inaczej wykreca mnie w nocy, wygina tulow, to jest tortura. Czlowiek wyglada jak opetany. I badzo mozliwe ze mam ten uklad uszkodzony na zawsze ( oby nie). to stary lek i w doddatku neurologiczny, PRZETRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Że Tobie zaszkodził to nie znaczy że na każdego zadziała tak samo, niektórym sulpiryd w małych dawkach szkodzi a inni sobie chwalą a to też lek starej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś stosuje? Dostałem go na nerwicę

-- 19 sie 2015, 18:48 --

Czy ktoś stosuje? Mam problem z dawkowaniem gdyż lekarz zalecił mi 100 mg , a tu na ulotce jest napisane że dawkę trzeba w ciągu 2-3 dni zwiększyć do 100mg 3 razy na dobę,. Opinii też nie ma o nim w necie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi