Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z uprzejmym pytaniem do naszego admina czy istniałaby możliwość wprowadzenia na forum funkcji: IGNORUJ UŻYTKOWNIKA ?

Wtedy po zaznaczeniu odpowiedniej osoby, jej posty nie wyświetlałby się osobie która nie ma ochoty ich czytać.

 

 

teraz to juz musze sie tak naprawde usmiac. Czy masz tak slaba swoja wlasna wole aby poprostu nie czytac postow osoby z ktura sie nie zgadzasz.

 

Jesli nie masz ochoty czytac to kto ciebie zmusza????? Nie jestes ubezwlasnowiona, swiadoma swoich czynow, nikt nie siedzie przy twoim pc i naciska na posty kturych ty nie chcesz czytac zmuszajac ciebie do tego.

 

To wypowiedzia ubawilas mnie po pachy....

 

Ludzie przedszkole jak boga kocham....

 

[Dodane po edycji:]

 

eligojot, To funkcja często używana na innych forach, może zapobiegać konfliktom........

 

ps. Ty studiujesz prawo, ze w obrońcę się bawisz? :-| Do ciebie nie pisałam więc o co chodzi?

 

 

Na innych forach jest ta funkcja po to aby osoby przez ciebie nie lubiane nie mogly pisac pn do ciebie , ale to o czym ty piszezsz jeszcze na zadnym forum nie spotkalam. Moze dlatego ze nie bylo nikogo na forum kto by nie posiadal wlasnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzialam moje zdanie i nie mam zamiaru dalej dyskutowac.

 

Scart czy forum nie funkcjonuje na tej zasadzie ze kazdy moze sie wypowiedziec. Zwrociles mi uwage przyjmuje ja do wiadomosci. Interesuje mnie tylko dlaczego innym nie zwracasz...tez pisza , a pytanie bylo do administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladeM, no to przykro mi, że się nie spotkałaś. Jest to popularna funkcja, która sprawia, ze posty osób które dodaliśmy do swojej listy ignorowanych są dla nas "niewidoczne" w żadnym temacie. Bardzo użyteczna funkcja, pozwala ograniczyć kontakt z osobami z którymi się nie zgadzamy, z osobami które nas prowokują, z osobami których nie lubimy. Radzę się zapoznać - tym sposobem dodałabyś mnie do listy i nie musiałabyś pisać takich długich postów, zupełnie nie wnoszących nic do dyskusji. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mamy obowiązku lubić wszystkich jest jeszcze kwestia różnić zdania i mniemania... zwał jak zwał. Na pewno byłoby mniej niepotrzebnych sporów i kłótni bo ktoś nie ma taktu lub nie kontaktuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×