Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

no no pomysły macie szalone to fakt... najbardziej wiola173, :shock: skąd tyś to wzięła??

 

ale nie... to coś bardziej prozaicznego acz w moim wydaniu szokującego... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Mnie czasami szperanie w sklepach potrafi odcignac od czarnych mysli i leku, ale tylko czasami:(

 

No tak. Nie oszukujmy się. Czasem słońca, czasem deszcz. Jeżeli pojmę i zaakceptuję tą zasadę, wiele w moim życiu zmieni się na lepsze...

 

Lady_B, c'mon :!: Co to za szokująca wadomość :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, wysil się troszkę... mała podpowiedź- co może być szokujące w moim przypadku i o tej porze...?

 

Miro, tatuaże mam 3 i póki co mam dosyć ;)

 

dune, dopiero 2 niestety... :roll: bo wieczorami piję driny ze słodkich napojów... ale zważę się rano bo po dzisiejszych przebojach z żołądkiem zapewne będzie minimum kolejne kg mniej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, wysil się troszkę... mała podpowiedź- co może być szokujące w moim przypadku i o tej porze...?

 

Miro, tatuaże mam 3 i póki co mam dosyć ;)

 

dune, dopiero 2 niestety... :roll: bo wieczorami piję driny ze słodkich napojów... ale zważę się rano bo po dzisiejszych przebojach z żołądkiem zapewne będzie minimum kolejne kg mniej :mrgreen:

 

A ja już wbiłam wcześniej tatuaż:) Masz lepszy nastrój i nie musisz tankować benzyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, :brawo: wygrałaś dożywotnie konto na nerwica.com :mrgreen:

dodam że nie wzięłam jeszcze trittico :mrgreen: ale jak ktoś siedzi i bajeruje do 4.30 a wstaje ok 10 i spędza większość dnia kursując między łóżkiem a wc to nie dziwota :lol:

ale nie cieszcie się... nie umrę... już mi lepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, no to może wymienić nagrodę na dożywotnie kontakty ze mną :twisted:

 

halenore, grypa żołądkowa chyba... ;)

a co do tankowania benzyny to nie tankuję od tygodnia choć wiele mnie to kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×