Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, no i weź tu ufaj lekarzom... :bezradny: u mnie najgorsze jest to że często mieszam benzo z czymś innym i wtedy mam chill out... luz blues... bez sensu wiem... żałosne itd... ale nie umiem się inaczej znieczulić już :roll:

 

-- 11 lip 2011, 03:18 --

 

Amon_Rah, teraz lepiej ale to dzięki odpowiedniemu połączeniu pewnych substancji i miłemu towarzystwu... niestety bez chemii już czasem nie umiem się uśmiechać i żartować... :hide: przerabiam teraz etap wątpienia we wszystko z terapią włącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już jednak wzięłam trittico ale tylko 50 mg... bo najpóźniej o 11 matka będzie się darła że mam wstawać albo pies będzie mi drapał w drzwi bo mu siuśki będą na mózg uciskać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, ja też miałam 3 dni taką mocną zamułę ale teraz już jest lepiej... ale libido... no to jest problem w moim przypadku bo ja już zapomniałam co to seks :mrgreen: już 1 rok, 7 miesięcy i kilka dni jeśli dobrze kojarzę... może ja sprawdzę jednak czy nie jestem znów dziewicą... mogli by mnie w tv pokazać czy coś :lol:

 

-- 11 lip 2011, 04:09 --

 

Miro, a masz z kim pożytkować to libido?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wytrzymały jak cholera, do seminarium mógłbym iść :yeah:

 

-- 11 lip 2011, 04:20 --

 

A tak poważnie też mnie to vkoorwia ale przecierz nie pójdę z lękami w miasto. Heh teraz sobie to wyobraziłem jak idę w miasto i śmieję się sam do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×