Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, Wszystko zależy od podejscia. Najgorzej stawiać sobie nierealne założenia, a potem się rozczarować. Wiadomo że to osoba, która ma wielu pacjentów a nie tylko danej osoby itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propo tych gier to przy deinstalacji zatrzymalem sie przy FIFIE w ktora ostatnio mlocilem w kariere Arsenalu i tak sobie mysle: "jak to usune, to mi zapisy pogina, nie bedzie do czego wracac, moze to zatrzymac?" a potem tak spojrzalem po tych wszystkich pudelkach z grami i sobie pomyslalem: "usuwaj, to tylko jakies plyty, ktore nie sa niezbedne w Twoim zyciu" i usunalem. Nie mam wyrzutow sumienia, ze to zrobilem. Poza tym realna pilka sie nie interesuje a w FIFE mialbym grac? Troche hipokryzja. W kazdym razie ciesze sie z tego co zrobilem. Postaram sie nigdy nie wracac do gier, ale ciezko bedzie. Dobrze by bylo tez neta ograniczyc, ale przez to forum bedzie to niebanalne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile jeszcze mój żołądek wytrzyma nocnego objadania się :/ ale muszę jakoś powetować zaniedbania kaloryczne z dnia :?

 

Me too... Właśnie jem pizzę. Muszę zacząć się zdrowiej odżywiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schudnąć? Może z kilka kilo przydałoby się, żeby ubrania lepiej leżały, ale problemu z wagą nie mam - jest w normie. Bardziej mi chodzi o zdrowie. Jem dużo słodyczy i fast food :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propo tych gier to przy deinstalacji zatrzymalem sie przy FIFIE w ktora ostatnio mlocilem w kariere Arsenalu i tak sobie mysle: "jak to usune, to mi zapisy pogina, nie bedzie do czego wracac, moze to zatrzymac?" a potem tak spojrzalem po tych wszystkich pudelkach z grami i sobie pomyslalem: "usuwaj, to tylko jakies plyty, ktore nie sa niezbedne w Twoim zyciu" i usunalem. Nie mam wyrzutow sumienia, ze to zrobilem. Poza tym realna pilka sie nie interesuje a w FIFE mialbym grac? Troche hipokryzja. W kazdym razie ciesze sie z tego co zrobilem. Postaram sie nigdy nie wracac do gier, ale ciezko bedzie. Dobrze by bylo tez neta ograniczyc, ale przez to forum bedzie to niebanalne zadanie.

Ograniczyć może,ale nie całkowicie,świat jest zbyt "zcyfryzowany" by od internetu całkowicie się odciąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schudnąć? Może z kilka kilo przydałoby się, żeby ubrania lepiej leżały, ale problemu z wagą nie mam - jest w normie. Bardziej mi chodzi o zdrowie. Jem dużo słodyczy i fast food :(

 

aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam! :D jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. A jednak nie wszystkie kobietki chcą schudnąć! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jakby mnie odcieto od swiata to z poczatku bym wariowal, ale potem bym sie przyzwyczail. Jakis dziwny jestem. Asymiluje sie z rzeczami, ktore nawet sa dla mnie niewygodne. Moze to i dobrze? Moze mam jakas umiejetnosc przystosowywania sie.

 

Najbardziej to mi zalezy na rzuceniu gierek w uj. Dosc zycia mi zmarnowaly. Okolo 10 z mojego 18 letniego zycia. Tyle zem sie nollajfil. Z poczatku to byli kumple jeszcze jako tacy i cos sie robilo. Potem to juz faza glebokiego zamkniecia. Teraz znow wyplywam na powierzchnie i zyskuje zycie towarzyskie a te gry to taki glaz przywiazany do szyi. Trzeba odciac sznur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×