Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, Na szczęście rzadko bywam na weselach :mrgreen: ....

Też zawsze odpowiadam - NIE idę, bo tańczę gorzej niż kukła z bazaru... ale ci swoje,dlatego muszę odstawić swoje drewniane ruchy, później zaś można wartować przy stole : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, chyba nie aż taka żenada, skoro chciałabyś być tam z kimś.

 

Swoją drogą - Twoja obecność przy komputerze bardzo kojarzy mi się z pierwszym ślubem, na którym byłam ;) Też rodzina została dłużej niż ja i też wykorzystałam to jako okazję do posiedzenia w nocy przy kompie ;)

no właśnie, kimś. :P najlepiej Niemcem lat 25, ewentualnie Francuzem 22 lata. Bo Vettelopodobny miał dziś próbę na bierzmowanie. nigdy nie lubiłam kościołów. :lol:

hahaha, też właśnie korzystam i dzielę się z sąsiadami porządną muzyką. ZEMSTA JEST SŁODKA ZA TO WIERCENIE O ÓSMEJ NAD RANEM W WEEKENDY :lol:

 

-- 13 maja 2012, 01:13 --

 

U mnie wesela to tragedia , bo nie lubię tańczyć , wszyscy się bawią a ja co mam robić ? siedzieć całą noc i pić ? bez sensu ...

gorzej jak się jest kołkiem i nie można pić... to dopiero bez sensu :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, czasem sytuacja tego wymaga , że trzeba odstawić tą szopkę . Jak wolny taniec to jeszcze wielkiej filozofii w tym nie ma , chociaż wtedy człowiek też myśl o końcu , gorzej jak zaczyna się taniec przy disco . Pamiętam jak zatańczyłem do takiego kawałka , krok w przód , krok w tył , wyglądałem jakbym nie tańczył a badał grunt , taka kompromitacja , którą póżniej trzeba było zapić przy stole , by nie zapaść się pod ziemie :D

 

-- 13 maja 2012, 01:16 --

 

Abbey, jak nie można pić , to zawsze można jeść , w końcu wyżerka za darmo , tylko trudno znieść ten cały cyrk bez alkoholu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, Mimo to,stopień zażenowania jest zbyt duży, wolę wartować przy stole : D.

Tomcio Nerwica, :mrgreen: a czasem te zabawy weselne.... wtf.

Dobrze że istnieje gorzałka, bo na trzeźwo dostałoby się jobla po chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, są ludzie którzy się bawią , ale muszą być też ci którzy pomogą wypić , przecież tyle pieniędzy poszło , więc ktoś musi się tego pozbyć :D

Stark, to dopiero cyrk , wszystkie z podtekstem seksualnym , jakby mnie wywołali do czegoś takiego to bym się spalił ze wstydu , dlatego jak się zaczynały takie zabawy to na dwór uciekałem na fajkę albo do kibla , że niby za dużo zjadłem i mam rozwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, Cześć :)

Stark, różne są sposoby by uciec przed tym cyrkiem , widziałem nawet typa która się schował pod stołem na czas tych zabaw. Zawsze też można powiedzieć , że ładna okolica i wybrać sie na spacer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te próby to się kończą tak , że człowiek wychodzi na parkiet i wie co ma robić , jak pies któremu dasz klucze od auta i powiesz żeby poprowadził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, "przysłowiowo" - dlatego z małej litery. Jestem z tych, co to dopuszczają istnienie Boga. Nie jestem religijna, nie jestem też ateistką.

 

chory, owszem, z takim "trzeba" to jeszcze mogę się zgodzić. Ale próbowanie w kółko tego samego jest bez sensu, jest na świecie tyle form rozrywki, każdy coś dla siebie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, hmm? nigdy nie pisałem że nie wierzę w Boga. Wierzę że coś stworzyło to wszystko... ale nie chodzę do kościoła, nie lubię tego co wyprawia kler, ich fałszywości, i materialności pod pretekstem religii,tam samo nie modlę się, nie widzę w tym sensu.

 

Pogadałbym jeszcze, ale padam na pysk, dobrej nocy wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×