Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., trzeba zapytac mądrych...mam accodin i thicodin i wydaje mi sie ze ten pieerwszy jest na recepte a drugi nie, oczywiscie moge sie mylic, tani jest i jeden i drugi....poza tym to thiocodin zawiera codeine....eeee nie wiem, ja tam na niekasłanie biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są tanie, oba są bez recepty, i oboma można się odurzyć. Thiocodin zawiera kodeinę, psychoaktywny alkaloid opium, a Acodin zawiera dekstrometorfan, który jest dysocjantem.

 

http://www.doz.pl/apteka/p6340-Acodin_tabletki_15_mg_30_szt

http://www.doz.pl/apteka/p6624-Thiocodin_tabletki_10_szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście mi doradzili zrobic? czuje okropne natretne mysli jestem nieogarnieta nie moge spac wczoraj w nocy nic nie spalam dzisiaj w dzien 2h , od 3 h mam atak totalny chodze , 2 osoby mnie pilnuja ale widze ze tez nie wiedza co robic w czwartek dostalam leki od lekarza ale nie poamagaja..te cale trittico mam wrazenie ze mi leki nasila a nie oslabia ..czy moge cos wziac na uspokojenie od lekarza biorac te leki ??/ nie wytrzymam tak kurde ani nocy dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molko,

moze to chwilowe pogorszenie stanu zanim lek zacznie działć wiele leków tak dział, że na pocżatku stan sie pogarsza a poźniej jest polepszenie, co na spanie ja sama mam z tym problem na natretne myśli , zjac umysł czymś innym zacząc czytać na początku bedzie Ci się cięzko skupić,ale bedziesz sie coraz bardziej odrywac od rzeczywistowści az zatopisz sie w świecie stron ksiaki a jak odłozysz to natrętne myśłi nie wiem jakie beda juz słabsze, nie wiem co masz czy jakies choroby , czy seksualne jakis , czy ze pech Cię spotka bo coś tam czy sam juz ieiwem, najgorzej to myśłec bo sie nakręcasz coraz bardziej takie błędne koło,

 

u mnie tez nie najlepiej płaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też co chwilę płaczę , choroby eh no mam depresje , nerwicę i lęk napadowy .Poza tym tarczyca :why:

nie pomaga mi juz ogladanie filmow ani sluchanie muzyki ani czytanie nic...nie moge lezec bo sie boje a jestem wykonczona chce spac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×