Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
vampirek82

[ Wałbrzych] Wałbrzyskie Nerwiczki ;) Szukam znajomych

Rekomendowane odpowiedzi

moze jest na tym forum ktos z walbrzycha lub okolic, fajnie by bylo spotkac sie i pogadac w realu, gdyz lepiej pogadac z kims kto nas rozumie, i w realu tez jakos lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj! jestem tez z tego miasta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z okolic 15 km od Wałbrzycha :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem z Wałbrzycha ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak na pół z Wałbrzycha, chodziłem tam do LO. Od jutra matura w Wałbrzychu właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej,tez jestem z walbrzycha i z checia bym sie spodkala z podobnymi do mnie, bo oczywiscie nikt z mojego otoczenia mnie nie rozumie ;/ a zamiast real proponowala bym tesco tam jest gdzie siedziec ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej ja tez jestem z w-cha Trzeba cos zdziałać Odezwijcie sie moze cos zorganizujemy jakies spotkanko....

Chociaz na forum puki co mozemy sie wspierac , wymieniac swoimi problemami , które ja podobne......Pozdrawiam i zachecam do współpracy Musimy sobie pomagać!!!!!!!!!!!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja sie zastanawiam ile jeszcze osob z w-cha odwiedza ten temat XD w sumie teraz wolalabym porozmawiac na forum co z was kazdego trapi, u mnie od ostatniego wpisu jakos nerwica i depresja troche ustapily i to bez pomocy lekarza i lekow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje gg 7685189 jak macie ochote o tym pogadac , pokrzyczeć , podzielic sie tym to zachecam Razem mozemy sobie pomuc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Wałbrzyszanie Wszyscy cierpiący na nerwice , depresje itp!!! Nie wieżę że jest was tak mało...Odezwijcie się !! Musimy cos zacząć działac ...pomagac sobie , wspierac sie , pocieszać. Bedzie nam napewno łatwiej ;)

Prochy to nie wszystko!!! Potrzebujemy kontaktu z takimi jak my sami... Tylko " My" mozemy się zrozumiec !!!

Pozdrawiam ;) Czekam!!! Do dzieła!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz jestem pod " Weronia_120" :D

moje gg 7685189 jak macie ochote o tym pogadac , pokrzyczeć , podzielic sie tym to zachecam Razem mozemy sobie pomuc :D
teraz jestem pod " Weronia_120" :D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Czy jest ktos mieszkajacy w W - chu cierpiacy na nerwicę, kto che o tym pogadać,wyżalić sie , podzielić sie doświadczewniami........? Szukam dobrego neurologa i psychoterapeutę Bo krąże po lekarzach i przepisuja mi leki , które marnie na mnie działają! Mam juz dosc , nie mam sił.....Prosze o pomoc tak bardzo bym chciała trafic wrescie na dobrego lekarza ....Odezwijcie sie !!!! Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.....

Polećcie mi dobrego lekarza proszę ;) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

weronia_120, ja z miłą chęcia bym sie spotkała i pogadała bo juz nie daje rady sobie z tym problemem sama chodze do psychoterapeuty od 5 miesiecy ale ja wiem czy to pomaga boje się sama zostac w domu i wogóle wszystkiego sie boję a lekarze tez mnie odsyłają mam jutro rezonans głowy a dzisiaj odbieram wyniki hormonalne...

Mozesz pisac do mnie na PW bo gg nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Zostawiam numer gg: 4774664

Piszcie jeżeli macie chęć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ja tez jestem z Walbrzycha mam nerwice lenkowa napewno rozumiecie mnie mam pytanie znacie moze jakiegos dobrego psychoterapelte w Walbrzychu u ktörego mozna szybko termin dostac pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z okolic wałbrzycha. Też mam nerwicę lękową, boję się wszytskiego, nawet ze umrę, zaczełam się własnie leczyć i czekam na tego efekty. Z miłą chęcią się spotkam jak ktoś chce. pOzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

weronia_120, WItaj. Zauważyłem ze ten wpis jest juz dawny ale moze tu zagladasz. Od prawie 2 lat walczę z nerwicą. Chciałbym z kimś kto ma ten sam problem pogadać. Nie chcę stosować leków, szukam innych sposobów. Korzystałem z pomocy psychologa i gdyby nie ostatnie bardzo duze stresy to chyba byłbym ...hmm... zaleczony. Jak cos to prosze o kontakt najlepiej na maila mruczydlo@poczta.fm

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem z Wałbrzycha ale z okolic i tak jak tutejsi forumowicze (ale słówko :) mam cholerną, paskudna nerwicę. Chętnie o tym pogadam moze nie koniecznie w Realu bo marketów nie lubie hi hi Staram sie walczyc z tym dziadostwem ale bez uzyciaa lekarstw.

Pozdrawiam

Mariusz

[Dodane po edycji:]

AHA, zapomniałem o najważniejszym tzn kontakt najlepiej na maila mruczydlo@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem z Wałbrzycha jak ktos ma ochote pogadac to proszę się odezwać moje gg 3633264. Pozdrawiam wszystkich nieszczęśliwych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Czy ciągle to jesteście? Jeśli tak to powiedźcie(napiszcie) mi proszę czy znaleźliście w Wałbrzychu jakiegoś dobrego specjalistę?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem z W-ch jak jest ktoś na forum z tej pięknej miejscowości to zapraszam do rozmowy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi