Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a urazy głowy


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie wmawiania sobie ze ta nerwica która mam to wynik urazów głowy.

Od małego często upadałem na głowe , jak miałem roczek to upadłem na podłoge z rąk pijanego wujka podobno po tym zdarzeniu mrużyłem oczy ale nic mi nie było.

Nigdy chyba nie miałem wstrząsu mózgu . Robiłem badania eeg kilka razy i tomografie mózgu wszystko było okej.

Trudno będzie mi wyleczyc nerwice i depresje skoro wszystko będe zganiał na urazy głowy.

Czy to możliwe że przez urazy głowy mogłem zachorować na nerwice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margaryna9, kolejny trik Twojej nerwicy (ego) żeby szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Jak już, to nie tyle jakiś uraz fizyczny przy upadku na głowę mógłby jakoś wpłynąć na Twoje życie, co sam szok, który przeżyłeś. Np. jakiś lęk wysokości, lęk przed wujkiem, jeszcze większy lęk przed pijanym wujkiem :roll:

Powinieneś się skupić na swoich prawdziwych problemach, oczywiście jeśli jesteś ich świadom.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że miałam bardzo podobny problem. Najpierw upadłam na treningu i odtąd wszystko się zaczęło , odtad tzn gdzies z 3tyg po upadku. Najpierw jezdzilam po lekarzach,robilam badania, eeg, tomografia wyzly dobrze! Jednak potem zaczęły się lęki, płacz, skoki ciśnienia, niewychodzenie z domu! nie wytrzymałam tego, było coraz gorzej! trafiłam do szpitala psychitrycznego, stwierdzili mi nerwicę lękową! ale lekarze podkreślili że ta nerwica nie wzięła się od upadku , tylko od wieloletniego stresu w domu i utracenie poczucia bezpiecznstwa w domu. Upadek podobno byl tylko elementem spustowym, kolejny wielkie stres, ktory zapoczatkowal to wszystko! nie wiem jak jest u Ciebie Margaryna9, może tak jak ja przez lata miałeś ciężką sytuację w domu:(??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ide do psychiatry powiem mu o moich obawach moze da mi skierowanie na rezonans.

Gdyby wkońcu sobie uświadomił że to nerwica to łatwiej mi by było wyzdrowieć,

Jak myślicie gdybym uszkodził sobie mózg to wyszło by coś na tomografie ?

Wkońcu niby to dokładne badanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezonans to najbardziej dokladne badanie :), więc jeśli coś by się ciało w twojej głowie na pewno by to wykazało!~! ja miałam tomografie, mniej dokladne ale tez dokladne i mi akurat to wystarczylo, przyjelam do wiadomosc\i i uwierzyłam ze z moja głowa wszystko ok, hoiaz bole trwaly miesiacami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×