Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema.


Eulaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heledore napisał(a):

@Eulaliaa dobrze czytać, że u Ciebie lepiej. To nie brałaś wcześniej litu?

No brałam, ale byłam wtedy na innych lekach jeszcze, więc może dlatego specjalnie nie czułam się wtedy. A teraz jest naprawdę dobrze. Aha, no i odstawili mi pregabalinę i wszelkie benzo od których byłam uzależniona.

Cieszę się że wychodzę już w środę. Chociaż ten pobyt był najlżejszy ze wszystkich moich pobytów w szpitalach. Poznałam mnóstwo osób. Przeżyłam ciekawe momenty. Zmieniałam się z tygodnia na tydzień na bardziej stabilną. Na początku byłam niezbyt fajna, ale wszystko się uspokoiło. Czuję, że będzie się teraz lepiej żyło. Dobrze, że zdecydowałam się na pobyt, choć nie była to łatwa decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eulaliaa napisał(a):

Aha, no i odstawili mi pregabalinę i wszelkie benzo od których byłam uzależniona

A co z suplami? Bo ich też brałaś sporo w tym różne L-*

Pozwolili zostawić? Ja miałem wrażenie, że jak zaczęłaś więcej o suplach postować to zbiegło się w czasie z pogorszeniem Twojego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×