Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej.


Anika78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Jestem tutaj nowa na forum, spodobało mi się tutaj, więc postanowiłam się zarejestrować. 

Może trochę opowiem o sobie. Leczę się na nerwicę natręctw myśli i nerwicę lękową od 20 lat, ale objawy miałam już w szkolę, ale w ogóle nie wiedziałam co mi jest, wtedy... Przerabiałam już różne leki, terapię, szpitale i bez jakiś lepszych efektów, a u mnie raz lepiej raz gorzej... Obecnie jestem na lekach, na terapię nie chodzę, rzadko co wychodzę z domu, dużo czasu poświęca mi "sprawdzanie" tych myśli, natręctw, rytuały, dużo lęków, ataki paniki...

Jak jestem na siłach, to relaksuję się przy moim hobby tj. mozaika diamentowa na płótnie (obrazy) i malowanie farbami po numerach też na płótnie(może ktoś słyszał).

Interesuję się między innymi psychologią i zagłębiam się w rozwój duchowy(ale to dopiero początki). 

Trochę się rozpisałam, ale miało być o sobie...

Pozdrawiam🤗😃🙂🤗

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Witaj na forum 🙂 mam nadzieję że znajdziesz tutaj to czego szukasz.

 

1 godzinę temu, Anika78 napisał(a):

mozaika diamentowa na płótnie (obrazy) i malowanie farbami po numerach też na płótnie(może ktoś słyszał).

Słyszałam, nawet mam diamenciki ale stwierdziłam że jeszcze leki na mnie aż tak nie działają by je wykleić 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anika78 Witaj, łączę się w bólu, też mam od dziecka nerwicę natręctw, raz jest lepiej, raz gorzej, ale jakoś trzeba z tym żyć i się nie dawać 😄 Aktualnie się męczę ze skutkami tego cholerstwa, czyli ze zniszczonymi, popękanymi rękami od mycia około 130 razy (!) na dobę. Dużo zdrówka życzę i dużo siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tango @Dryagan @Szczebiotka @Jurecki @miL;) @94. 

Dziękuję ślicznie Wam wszystkim za serdeczne powitanie, na pewno skorzystam z tego forum, bo jest mnóstwo ciekawych tematów i pomocy forumowiczów🙂

Fajnie, że Was znalazłam, miło tu spędzam czas i nie poddaję się😄

Zdrówka Wam życzę i trzymajcie się cieplutko🤗🤗😘😘🥰

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 05:03, Anika78 napisał(a):

Hej wszystkim. Jestem tutaj nowa na forum, spodobało mi się tutaj, więc postanowiłam się zarejestrować. 

Może trochę opowiem o sobie. Leczę się na nerwicę natręctw myśli i nerwicę lękową od 20 lat, ale objawy miałam już w szkolę, ale w ogóle nie wiedziałam co mi jest, wtedy... Przerabiałam już różne leki, terapię, szpitale i bez jakiś lepszych efektów, a u mnie raz lepiej raz gorzej... Obecnie jestem na lekach, na terapię nie chodzę, rzadko co wychodzę z domu, dużo czasu poświęca mi "sprawdzanie" tych myśli, natręctw, rytuały, dużo lęków, ataki paniki...

Jak jestem na siłach, to relaksuję się przy moim hobby tj. mozaika diamentowa na płótnie (obrazy) i malowanie farbami po numerach też na płótnie(może ktoś słyszał).

Interesuję się między innymi psychologią i zagłębiam się w rozwój duchowy(ale to dopiero początki). 

Trochę się rozpisałam, ale miało być o sobie...

Pozdrawiam🤗😃🙂🤗

 

Siema. Szczerze się cieszę. Myślę że WSZYSCY jesteśmy tu gdzie powinniśmy. Apropo Duchowości i wbrew pozorom nie  otwarcia oczu, ale zamknięcia na wszystko co dotychczas. Polecam🙌

17057960842269205204071648167892.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×