Skocz do zawartości
Nerwica.com

Temat Priscillki - co u mnie słychać :)


Priscilla_126

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam wrócić do Was 🙂 Muszę się przyznać, że przez moją chorobę źle Was odbierałam, i dlatego tu nie zaglądałam. Miałam poczucie, że tu nie pasuję, bo bardzo często tak się czułam wśród innych ludzi, czy to w necie, czy w realu. Ale doszłam do wniosku, że muszę się bardziej otworzyć na innych, i wtedy uda mi się nawiązać znajomości.

 

U mnie ogólnie jest ostatnio bardzo różnie, zarówno w ciągu dnia, jak i np w ciągu tygodnia czy miesiąca. Czasem jest naprawdę ciężko. Ale nie poddaję się, bo nie lubię 🤪 Najwyżej zatrzymam się i odpocznę, i dalej ruszam przez życie 🙂

 

A z takich lekkich rzeczy, to postanowiłam w przyszłym tygodniu przefarbować włosy na fuksję 😊 Kupiłam już farbę, i tylko czekam, aż mama będzie miała czas, by mi w tym pomóc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dobrze się czuję, choć trochę mi smutnawo w tle. Okazało się, że wszyscy poznani w innym miejscu niby koledzy, to tylko chcieli jednego. Pogoniłam, ale jest jakiś taki smutek, że okazali się do dupy. Zbyt szybko komuś ufam i za szybko uznaję kogoś za w porządku. To uczucie, jak się znowu zawodzę, jest okropne 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Priscilla_126 napisał(a):

Dziś dobrze się czuję, choć trochę mi smutnawo w tle. Okazało się, że wszyscy poznani w innym miejscu niby koledzy, to tylko chcieli jednego. Pogoniłam, ale jest jakiś taki smutek, że okazali się do dupy. Zbyt szybko komuś ufam i za szybko uznaję kogoś za w porządku. To uczucie, jak się znowu zawodzę, jest okropne 😟

Cóż takie jest życie...coraz mniej ludziom można zaufać. Z reguły ludzie chyba który potrzebują osób bliskich w jakimś sensie mają tendencje do zbyt szybkiego ufania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zasmuciło mnie pewne zdarzenie. Zrobiłam coś dla kogoś, a tej osobie się to nie podobało, pomimo, że ktoś inny to pochwalił. Ech, jestem zawiedziona i zmęczona relacjami coraz bardziej :( Nigdy nie wiem, czy ktoś nowy, z kim piszę, na serio mnie traktuje, i czy faktycznie mnie szanuje i lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 20:15, Priscilla_126 napisał(a):

A z takich lekkich rzeczy, to postanowiłam w przyszłym tygodniu przefarbować włosy na fuksję 😊 Kupiłam już farbę, i tylko czekam, aż mama będzie miała czas, by mi w tym pomóc 🙂

To śmiały pomysł. Proponuje przefarbować na somrebro. Tak to nazywałem a moja była dziewczyna się z tego śmiała:) hehe To nie jest poprawna nazwa ale bardzo podobna. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, johnn napisał(a):

To śmiały pomysł. Proponuje przefarbować na somrebro. Tak to nazywałem a moja była dziewczyna się z tego śmiała:) hehe To nie jest poprawna nazwa ale bardzo podobna. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi:)

 

Nie wiem, co to sombrero na głowie, jeśli chodzi o włosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Priscilla_126 napisał(a):

 

Nie wiem, co to sombrero na głowie, jeśli chodzi o włosy :D

To się nazywa sombre/ ombre 

wlosy-ombre.thumb.jpg.d8c4ec5340e32655deb57af32e529bb7.jpg

 

Źródło Jak zrobić ombre w domu? Instrukcja krok po kroku

 

Mam nadzieję, że wskazałem właściwe wyjaśnienie tego terminu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×