Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

ja biore dulo 30 mg od 5 dni po nawrocie depresji mega predzej byla wenlafaksyna ale przerwalem leczenie na spanie mam mirtazepine ponoc to dobre polaczenie z SNRI.

Malo popularny bo drogi nierefundowany jeszcze choc ja mam generyk dulsevie 30 mg za 40 zl a wejde na 60 mg po ile kupujecie ten lek ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za granica mieszkam i mam Cymbalte za darmo. Jeden plus bycia na obczyznie... Niech mi ktos powie, czy ktos z Was cierpi na agorafobie? Ja z tym dziadostwem walcze od lat, jest troche lepiej teraz, ale wciaz nie potrafie wejsc do sklepu i zrobic zakupy juz nie wspomne o przebywaniu miedzy ludzmi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za granica mieszkam i mam Cymbalte za darmo. Jeden plus bycia na obczyznie... Niech mi ktos powie, czy ktos z Was cierpi na agorafobie? Ja z tym dziadostwem walcze od lat, jest troche lepiej teraz, ale wciaz nie potrafie wejsc do sklepu i zrobic zakupy juz nie wspomne o przebywaniu miedzy ludzmi :(

 

Cierpiałem kiedyś. Wyleczył mnie z tego Efectin. Po latach przestał działać. Niestety te nasze zaburzenia powracają i tak bujam się dzisiaj z Cymbaltą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic, U mnie leki działające na układ serotoninowy kasują libido i emocje. Oprócz braku zainteresowania seksem w pewnym "zwarzywiają".

Wiem, że niektórzy cenią sobie taki stan zwykłego niecierpienia bez względu na wszystko, ale ja już w swoim życiu poprzerabiałem trochę leków i wiem, czego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłam w Białymstoku Dulsevię 60mg za 54zł.

 

Byłam wczoraj u lekarki innej niż mi przepisała Dulsevię pierwotnie i mi powiedziała, że ten lek w dawce 30mg nie daje poprawy, dopiero 60mg i się zdziwiła, że ktoś mi kazał brać 30mg. Od dzisiaj biorę 60mg, zobaczymy co będzie.

 

Od 3 czy 4 dni nie brałam leku w ogóle, bo mi się skończył i powiem, że czułam się nieciekawie, gorzej niż jak odstawiałam wenlafaksynę i chyba gorzej niż jak odstawiałam jakikolwiek inny lek. Mówię o fizycznym samopoczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepiej. Ale bez rewelacji. Wenla jest lepszym skuteczniejszym lekiem, ale na mnie już nie działa.

 

-- 03 lis 2016, 21:35 --

 

No i jak tam u Was ? U mnie 7 tygodni. Jest średnio. Ostatnio miałem 2 dobre dni, później 2 fatalne. Taka huśtawka. Biorę do 8 tygodni i idę do lekarza. Oprócz cymbalty biorę jeszcze peraglabinę 2 razy po 150 na lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Dulsevię 60 mg drugi dzień. Cena w aptece za 28 tabletek 60 mg to 80 zł. Niestety lek nie przeszedł list redundacyjnych i jest 100% płatny. Problem jest jednak z dostępnością, u mnie w aptekach trzeba zamawiać i jest na drugi dzień. Jeżeli chodzi o działanie, dowiedziałem się, że duloksetyna już od małych dawek działa na noradrenalinę w porownaniu do wenlafaksyny, gdzie zwykłe dawki działają jak SSRI, a dopiero te bardzo wysokie działają jak SNRI. Ponadto duloksetyna ma bardziej aktywizowaćaktywizować niż escitalopram, który brałem w dawce 15mg z mizernym efektem. Mam wrażenie, że Dulsevia jest stosunkowo nowym lekiem, bo niewiele jest opinii o tym leku.

 

-- 06 lis 2016, 19:51 --

 

Biorę Dulsevię 60 mg drugi dzień. Cena w aptece za 28 tabletek 60 mg to 80 zł. Niestety lek nie przeszedł list redundacyjnych i jest 100% płatny. Problem jest jednak z dostępnością, u mnie w aptekach trzeba zamawiać i jest na drugi dzień. Jeżeli chodzi o działanie, dowiedziałem się, że duloksetyna już od małych dawek działa na noradrenalinę w porownaniu do wenlafaksyny, gdzie zwykłe dawki działają jak SSRI, a dopiero te bardzo wysokie działają jak SNRI. Ponadto duloksetyna ma bardziej aktywizowaćaktywizować niż escitalopram, który brałem w dawce 15mg z mizernym efektem. Mam wrażenie, że Dulsevia jest stosunkowo nowym lekiem, bo niewiele jest opinii o tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przez prawie miesiąc brałam jednocześnie Sulpiryd, więc czułam się dobrze. Sulpiryd to jedyny leki, który faktycznie poprawia moje samopoczucie, ale nie mogę brać go na dłuższą metę, bo podnosi mi poziom prolaktyny, więc od 3 dni już go nie biorę, bo się skończył i dopiero będę mogła ocenić działanie Dulsevii.

 

-- 07 lis 2016, 10:31 --

 

Macie po tym leku zwiększony apetyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kreatka No niestety ja przytyłem 5 kilo w ciągu 7 tygodni. To jest dla mnie duży problem, zważając na to, że działanie też jakoś nie powala. W środę mam lekarza. Szczerze powiedziawszy jak się wk.... to rzucę te wszystkie leki i będę polegał na samej terapii. Więcej skutków ubocznych niż pozytywnego działania. Masakra.

 

-- 08 lis 2016, 11:28 --

 

No niestety wracam do Efectinu. 7 tygodni na Cymbalcie i coraz gorzej. Niestety nic lepszego mnie nie spotka, niż słabe działanie wenlafaksyny, a reszta to terapia. Mam nadzieję, że wam duloksetyna pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×