Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie w ogóle nie wychodziłeś z domu ? Czy komuś Paro pomogła na derealizacje?

 

ja w ogole nei wychodzę , nawet ze smieciami, do sklepu itp

 

-- 24 mar 2016, 18:22 --

 

ale nei wiem czemu

 

Bez urazy i całym szacunkiem do Ciebie bo bardzo Cię lubię ale ja bym chyba się załamał jak bym tyle nie wychodzil wcale z domu. Co z rodziną, kolegami, kasą ? Nie da się moim zdaniem tego ogarnąć siedząc w domu. Ja mam za duże sumienie przejmuje sie wszystkimi do okoła nie umiał bym tak. Muszę walczyć albo nie wiem co zrobię , wjebie się w benzo pewnie i potem szpital bo nie zabije się , szkoda mi bliskich. Troche jestem nakrecony po tym dniu, jakoś tak nie miło , przed wczoraj jeszcze spałem a dzis mnie trzesie nie moge usiedziec na dupie. Może za dużo mam na głowie, bo musze pewne miejsca odwiedzić i to mnie bardzo sresuje. Co mogę oprócz benzo wziąć na uspokojenie, mianseryne może ? Może by od razu załatwiła problemy ze snem. Bo jestem rozdygotany trochę tym wszystkim , jak królik na białej mące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że zachce mi się szczać i zrobię w portki

Ja mam kolegę który bardzo się bał/boi że się zesra w portki.

A ja mam znowu pęcherz nadreaktywny i często muszę sikać... niewiele tego moczu jest ale często muszę sikać... no i idź tu na miasto i gdzie się tu wysikać... a przy stresie to się jeszcze częściej chce sikać. Na mieście to już mam takie opracowane punkty gdzie mogę się jako tako wysikać. Nie boję się że zleje się w gacie ale to częste sikanie cholernie mnie męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że zachce mi się szczać i zrobię w portki

Ja mam kolegę który bardzo się bał/boi że się zesra w portki.

A ja mam znowu pęcherz nadreaktywny i często muszę sikać... niewiele tego moczu jest ale często muszę sikać... no i idź tu na miasto i gdzie się tu wysikać... a przy stresie to się jeszcze częściej chce sikać. Na mieście to już mam takie opracowane punkty gdzie mogę się jako tako wysikać. Nie boję się że zleje się w gacie ale to częste sikanie cholernie mnie męczy.

 

 

może masz chorą prostate :) ja też zauważyłem że często sikam , ale nigdy sie nei zastanawiałem jak to będzie na mieście , nie jestem kobietą to zawsze szło się w jakiś róg , czesto oddaje mocz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

 

-- Cz mar 24, 2016 8:18 pm --

 

Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

 

a co szykuje sie ruchanie za 30-40 dni ?:PP hehe , lepiej jak szykuję się ruchanie to viagre zarzuć :)

 

ps: miansryna nie działa na libido . jest neutralna biorę ją do fluoksetyny i jestem wykastrowany jak kot u weterynarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.
Kurwa pisałem ci już co może ci pomóc, imbir i żeń-szeń, oprocz tego te substancje mają działanie przeciwdepresyjne, ja jak brałem żeń-szeń i imbir to mogłem zerżnąć nawet kilka kobiet naraz, takie libido i brak zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.
/cenzura/ pisałem ci już co może ci pomóc, imbir i żeń-szeń, oprocz tego te substancje mają działanie przeciwdepresyjne, ja jak brałem żeń-szeń i imbir to mogłem zerżnąć nawet kilka kobiet naraz, takie libido i brak zmęczenia.

 

ja mam tak zjebane libido na fluo że raczej mi naturalne substancje nie pomoga na to , ale mam wyjebane w to , przynajmniej konia tyle nie wale

 

-- 24 mar 2016, 21:15 --

 

mianseryna działając antagonistycznie na receptor 5ht2

zmniejsza zływ wpływ SSRI na libido.

 

i co z tego skoro nie działa??? biore to i libido zjebane tak samo . tyle ze ja sie tym nie przejmuje jak tictac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcecie to nie próbujcie, każdy myśli, że jak coś jest naturalne to nie ma działania, /cenzura/ koka jest naturalna, a wypierdala z butów tak o :mrgreen::twisted:

 

maryska tez jest natura:) i mak :) ja nie proboje bo nie chce tyle konia walić :)

 

-- 24 mar 2016, 21:23 --

 

ps : nie wiedzialem ze koka to natura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przy pierwszym leku parę lat temu też przejmowałem się libido, orgazmem. Teraz mam wyjebane, bo co człowiekowi po libido jak z deprechą czy znerwicowany to nie może wyrwać żadnej dupy chyba, że na roksie za 150 PLN.

 

Biorę żeń szeń z Olimpa, biorę Mianseryne i jestem mniej wykastrowany niż kiedyś po escitalopramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przy pierwszym leku parę lat temu też przejmowałem się libido, orgazmem. Teraz mam wyjebane, bo co człowiekowi po libido jak z deprechą czy znerwicowany to nie może wyrwać żadnej dupy chyba, że na roksie za 150 PLN.

 

Biorę żeń szeń z Olimpa, biorę Mianseryne i jestem mniej wykastrowany niż kiedyś po escitalopramie.

 

dokladnie , dlatego ja mam wyjebane w to.

 

-- 24 mar 2016, 22:05 --

 

ps : nie wiedzialem ze koka to natura

 

Krasnodrzew pospolity, albo krzew kokainowy, o, tak ładnie się ta roślinka nazywa.

 

wiem wlasnie dopiero czytałem o tym :) ale nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli paro nie zadziała , bo na razie mam takie same lęki i problemy z wychodzeniem z domu jak przed braniem, tzn boje sie objawow somatycznych ze strony ukladu moczowego i pokarmowego ( paro tylko zniwelowalo ataki paniki ) to jaki lek polecacie głównie na lęki i fobie społeczną ? Czy chodzi ktoś na terapię , czy ma to sens ? Znacie może jakieś książki o nerwicy które mogą pomóc znieść blokady ? Bo widzę że moj przypadek samymi lekami sie nie wyleczy.

 

-- Pt mar 25, 2016 5:35 pm --

 

Jaki polecacie lek rozkurczowy na bóle brzucha ? Bo paro mi uspokoilo serce fajnie , wyciszylo nawet ale mam problem jescze z stresem i takim ciaglym napieciem i lekkim lękiem przed wychodzeniem z domu . Mam spazmoline od lekarza rodzinnego na bóle somatyczne żołądka ale nie wiem czy można łączyć i na ile to może pomóc ? Chciałem wyjś na rodzinne spotkanie ale stresuje się biegunka lub parciem na pęcherz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, brałam kiedyś Rexetin i skutki uboczne nie były aż tak nasilone jak teraz przy Parogenie. Jestem drugi dzień dopiero i to połowę dawki bo zaledwie 10mg i już dziękuję. Nigdy się tak źle nie czułam po żadnych antydepresantach. A miałam różne jazdy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was zrezygnował z przyjmowania paroksetyny po kilku tygodniach przyjmowania ? Mam dość tego syfu dla kastratòw. Brałem 22 dni dawke 15 mg jak odstawić to ?

po tak krótkim czasie w sumie możnaby od razu, a jak nie to zmniejszac co kilka dni o 5 mg, chyba ze wezmiesz do siebie słowa o samobójstwie to moze byc faktycznie problem, bo siła ludzkiej sugestii jest bardzo duza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo siła ludzkiej sugestii jest bardzo duza

poczytaj sobie lunatic, Kolegi posty , to zapewniam Ci ę ,że nie tu ma nawet cienia sugestii .

Jemu by sie szpital raczej obecnie przydał ,,, a nie myślenie , rzucić , zwiekszyć ,zmniejszyć , zamienić ,,, mota sie okrutnie co nie wpływa pozytywnie na leczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×