Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc feniksx ;)

 

Nie czujesz , ze myslenie a atakach troche slabnie ? Ze bardziej optymistycznie podchodzisz do problemu ?

Pisales, ze kiedys paroksetyna w dawce 20mg u ciebie dobrze dzialala, wiem ze latwo sie komus radzi, ale ja bym jeszcze poczekal.

Xanax bierzesz tylko wieczorem ? W jakiej dawce ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiedys na mnie świetnie działała bym powiedzial... Czułem, sie jak normalny człowiek. Owszem czuje,ze,myśli nie sa tak nachalne, wczesniej nie potrafiłem wyjść z domu, ale teraz mijają 3tygodnie i efekt slaby bym powiedzial.

Xanax 0,5 Sr tylko na noc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... O wiele spokojniej.... Nie wiem co to byl za dzień wtedy który wklepywałem post za postem... Dzis zapomniałem nawet parogenu ze sobą i spóźniłem się z tabletka 3h mam nadzieje ze tego nie odczuje jutro... Ale ogólnie sie zastanawiam czy nie przestawić godziny brania go na 16...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, ciesze sie ;)

Kliku godzin nie odczujesz, ja biore zawsze rano miedzy 8 a 10, bo zawsze zalecalo sie brac rano, zeby nie zaklocala snu. Chociaz ja nieraz zapomnialem wziasc rano i bralem dopiero przed spaniem i nie czulem jakiegos specjalnego pobudzenia. Ja bym na twoim miejscu bral tak, zeby przerwa miedzy paro a xanaxem byla jak najwieksza, ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę jak jutro sie będę czul....

No właśnie nie ukrywam ze 2-3h po łyknięciu paro czuje sie pobudzony i troche wtedy bardziej nerwowy i zdarzało sie brać xanax... Hm... W weekend zastanawiam się czy nie przetestować brania wcześnie rano a innego dnia na wieczór...

Oby zaskoczył mocniej i szybciej bo w czerwcu mam wakacje zaplanowane i nie chce ich zepsuć rodzinie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest wlasnie powod, jak cie paro pobudza, zeby nie brac jej za pozno. Musisz wyczuc.

 

Do czerwca jest jeszcze troche czasu, a z kazdym dniem powinno byc lepiej. Ale znam ten strach, jak cos zaplanujemy, a lek jeszcze nie dziala. Czasami jest tak, ze juz na drugo dzien masz zupelnie inne, pozytywne spojrzenie na wszystko. Musisz uwierzyc, ze bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie 2 miesięcy na paroksetynie

 

+

stłumienie depresyjnych myśli i wyciszenie samopoczucia z rozchwianego do obojętnego

 

-

problemy z motywacją

problemy z energią do czegokolwiek

spore problemy z pamięcią i koncentracją

zobojętnienie na odczuwanie przyjemności z czegokolwiek

ogólna niechęć do zycia i jakichkoliwek czynności

nie do końca ustabilizowane stany lękowe

ciągły myśli obsesyjne o stanie zdrowia i objawach somatycznych

 

Reasumując: zamula to co by trzeba pobudzić, nie do końca zamula dobrze to co powinno być zamulone, działanie przeciwdepresyjne poza wyciszeniem samopoczucia nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo ja wczoraj dostałem ochoty na piwo... I pytanie mogę wypic piwko? Bo jeszcze biorę xanax.... Wiec chyba nie za bardzo?

I dzis wziąłem tabsa popołudniu tzn. Parogen o 15... I dopiero o 17 zaczelem sie kijowo czuć taki nerwowy i pobudzony.... A tak to cały dzień byl fajny... Wiec chyba nie będę próbował brać go wczesniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×