Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mam brać afobam 0,25 i xetanor rano całą 0,20 :< w wcześniej brałam xetanor połówkę z tego 0,10 i mi się tak spaaać chciało ja chyba usnę po tej całej dawce (tfu tfu), i jakoś się boję brać całą ta tabletke xetanoru x/

 

-- 26 lip 2011, 08:30 --

 

xetanor 20mg miało być a potem 10 sory za pomyłke... wzięłam całą tą afobam i xetanor ale boję się co się będzie działo.

Jakieś rady dobre?

 

-- 26 lip 2011, 08:31 --

 

znaczy nic mi po tym nie bedzie?XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać leki i się truć czy zyc ciągle w niepokoju

 

Mam pytanie jak waszym zdanie powinno wyglądać leczenie brać seroxat i sie dobrze czuć czy lepiej męczyć sie i żyć niepokoju, ktore nas dopada

Wogóle szukam osoby która ma wiedze czy te leki mają jakieś skutki uboczne czy można je braćnawet do końca życia

prosze o pomoc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde leki mają skutki uboczne. Nawet przewlekle przyjmowana aspiryna.

 

Jestem zdania, że leki antydepresyjne są dla ludzi na krawędzi, by ich z tej krawędzi zaprowadzić z powrotem na stały grunt. Wiecie, bilans możliwych zysków i strat. Co komu po chwilowym "truciu", skoro może mu to uratować życie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja brałem seroxat prawie 3 lata, wydaje mi sie ze mi pomógł , 2 razy już kiedyś odstawialem ale wróciłem , teraz 6 miesięcy temu zacząłem brać po10mg co 2 dni , pózniej robiłem coraz większe przerwy aż w końcu przestałem brać , już 3 miesiące nie biorę , od 4 miesiecy zaczolem regularnie ćwiczyć , 3-4razy w tygodniu po godzinie - półtora , i kur.... nie mogę schudnąć , masakra jakas, katuje sie , zacząłem brać termogeniki i dalej nic może 2 kilko w sumie , to jakas masakra nie idzie po tym schudnąć , chyba wpadne w depresję :-DD

 

Przerabial to już ktos z forum ?? Może ma jakis specyfik ;-)

 

Dodam ze jak zacząłem brać przytylem 20 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris1234, hehhe, ja po seroxacie schudlam z 57 na 47-48, masakra.

nie pomyslales, ze jak bylo zle z toba to byles chudszy i seroxat poprostu zwalczyl léki i depresje i zaczales jesc dlatego? i dlatego przytyles?

tak czy inaczej jesli nawet cwiczysz duzo ale jesz duzo to nie schudniesz. miesni bedziesz mial wiecej i wieksze ale miesnie waza wiecej niz tluszcz. do tego jedzac duzo nie pomoga cwiczenia- nie schudniesz. kalorie, ktore spalisz przy cwiczeniach zarzucisz pozniej na obiad czy kolacje i po sprawie.

 

ograniczyc jedzenie i to sporo i zobaczysz jak po 2 dniach spada waga. na to nie ma sily!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat sie leczysz tylko samymi lekami a jak to u ciebie sie zaczeło miałas jakies problemy czy tak nagle a jakie leki przyjmujesz uzalezniające czy nie.

Czy z roku na rok jest gorzej czy ogólnie tak samo czy funkcjonujesz normalnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak mozna sie domyslic - mam fobie spoleczna :P

Jakos od dwoch miesiecy jestem na leku zwanym Parogen.

Poczatki nie byly za ciekawe. Przez pierwszy miesiac doly, wahania nastrojow itd. Bralem pol tabletki dziennie. Teraz biore 1 tabletke dziennie (a raczej co wieczor).

 

Szczerze ,to nie widze za bardzo roznicy w moim zachowaniu. Nadal sie boje ,jestem zamkniety w sobie itd. Do tego mam problem z seksem - mianowicie - trudno jest dojsc - co prawdopodobnie jest skutkiem ubocznym tabletek (bylo wypisane w mozliwych skutkach ubocznych).

 

Powoli mam dosyc brania tabletek ,ktore i tak nie pomagaja ,a do tego tylko sprawiaja ,ze nie moge dochodzic.

 

Rozwazam takze pojscie na terapie grupowa ,ktora kiedys zalecil mi psycholog.

 

Ma ktos dla mnie jakies rady co powinienem zrobic?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na innym ssri i tez mam ogromne problemy z sexem :? na paro bylo u mnie akurat ok

ale jesli chesz sie wyleczyc to 20 mg to taka mjinimalna dawka jaka sie przyjmuje, ja bralam 40 a mozna i wiecej. Powiedz o swoich dolegliwosciach psychiatrze, moim zdaniem powinien Ci zwiekszyc dawke a jesli nawet w tych maksymalnych bedzie lipa wtedy zmiana leku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Biorę Seroxat 7 dzień w dawce 10mg i do tego fluoksetyne 40mg. Odkąd zaczęłam brać Seroxat czuję się coraz gorzej. Prawie nie wychodzę z łóżka i nie mam na nic siły a depresja pogłębiła się. Lekarz każe zwiększyć do20mg, ale boję się i sama nie wiem co mam robić.Proszę doradzcie cos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×