Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa nie doczytałem ,już bierzesz jakiś czas. Może lek Ci po prostu nie służy?
Biorę lek od 2008 roku, ale w różnych dawkach. Od wtorku jestem na 50mg i mysli samobójczych juz nie mam, ale jestem rozdrażniony i najchętniej bym komuś przywalił, wykrzyczał się. Jak rozmawiałem z terapeutą to ciągnąłbym kilka wątków na raz. Jeden wielki bajzel. A zawsze miałem wszystko poukładane, tak jak rzeczy w szafie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie brak dystansu do tego. Cały czas myślę o tym, co było na sesji i co bedzie na kolejnej. Jakbym nie mógł sie oderwać od myślenia. Złapałem się na tym, że jak terapeutka chwyta moją myśl, tą która świadczy o tym jak niską samoocenę mam, to odbieram to negatywnie, jakby pokazywała mi jaki jestem głupi , ze w ten sposób myślę. To mnie chyba jeszcze bardziej dołuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresjna gonitwa mysli to nie tylko "milion pomyslow na minute". To takze natrente mysli krazace bez skladu i ladu na rozne ostatnio slyszane tematy (pozytywne i negatywne), nie do powstrzymania, powodujace bezsennosc itp itd....To sa slowa mojego lekarza, jednego z najlepszych w malopolsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest nadal depresja i pozostaje czekać, aż lek zacznie działać? We wtorek po pracy poszedłem na spacer nad jeziorem. Nie umiałem patrzeć na ludzi. Za każdym razem głowa w dół lub w bok, żeby tylko nikt na mnie nie patrzył. Jakbym trędowaty był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego mi brakuje. Zmiana pracy prawdopodobnie i jeszcze zmiana leku. Dramat. Choc juz o zmianie leku myślałem razem ze zmiana psychiatry. Mam stres teraz non-stop, wpadłem w problemy finansowe i chcę z nich wyjść. Brak mi luzu pod czaszką i cierpliwości żeby to wszytko ogarnąć. Najchętniej bym uciekł, ale to nie jest rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to znam niestety... Nic mądrzejszego Ci nie doradzę niż odczekać parę dni. Opcjonalnie dawka 60 mg, ale z tego ci piszesz to nie wiem czy to jakąś rewolucję wprowadzi... Ogólnie współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Tobie i dzięki, że pogadałeś. Zrozumie tylko ten , kto to przeszedł lub właśnie przechodzi... Piwa niestety nie zaproponuje w najblizszym czasie, bo wiadomo, że alkoholu nie wolno, a ja sobie 2 tygodnie temu pozwoliłem na 3 drinki i pewnie to mnie tez wpuscilo w taki kanał... Człowiek tez by chciał normalnie żyć jak inni i iść do klubu ze znajomymi, wypić , pośmiać się i w ogóle. A tu przyszło się męczyć z samym sobą w pewnym sensie.

Dawki wolę już sam nie zwiększać, bo mój lekarz jest na urlopie , a mieszkam sam i nigdy na 60 mg nie byłem, wiec wole nie ryzykowac jakiegoś numeru. Nie. Nie. Nie. :)

 

-- 19 sie 2011, 12:00 --

 

Witam,

 

Miał ktoś z Was może głupawkę przy seroxacie? Co to może oznaczać?

 

-- 19 sie 2011, 22:27 --

 

Witam,

 

Miał ktoś z Was moze głupawkę przy seroxacie?

 

-- 21 sie 2011, 15:23 --

 

Chce mi się wyć :(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×