Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

klaudia, tzn ok kilku dni biorę ponownie Seroxat, jakieś 2miesiące wcześniej przez jakieś 2miesiące też brałem Seroxat i w sumie apetytu nie miałem przez cały okres brania. Teraz zostaje z Seroxatem na dłużej, więc może się coś kiedyś zmieni... Chudnę niestety cały czas :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak jak u mnie. apetyty powrocil.. nie ma co panikowac skoro lek pomaga na reszte schiz. a kilogramy odzyskasz. ja seroxat bralam kilka miesiecy i zjechalam do 48 a teraz po 5 latach waze 61 :) wczesniej wazylam tak 55-58, ostatnio wiecej mi sie przytylo i to na zejsciu z benzo. ale nie zwalam na benzo tylko poprostu zarlam slodycze i tyle. z wiekiem zreszta jak sie nie uprawia sportu zadnego to nic dziwnego, ze troche sie przytyje za duzo. ja juz 31 lat skonczylam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam brać Parogen, lekarz zalecił brać go rano, najlepiej po jedzeniu i w związku z tym moje pytanie, bo z tego co się orientuję to mleko osłabia działanie antybiotyków, nie wiem jak z takimi lekami jak ten, a ja dziennie rano jem zupę mleczną, przyzwyczajenie od dzieciństwa ;)

Czy to nie osłabi działania tego leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przekomarzajcie sie :)

 

jakby nasze leki oslabialo mleko to ciezko z znami.

 

Wapn w mleku oslabia dzialanie antybiotyku bo utrudnia jego wchlaniania ale tylko trzeba unikac picia mleka i przetworow okolo 2-3 g po polknieciu tabletki.

 

Co do naszych lekow to nie ma zwiazku. Z anszymi lekami dziala zle picie alkoholu a nie mleka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

err, To bardzo indywidualna sprawa, z lekami.

Nie można się sugerować tym,że komuś pomógł i zadziałał to pewnie na mnie tez podziała pomoże.

Lekarz decyduje o zmianie leku czy powrocie do niego.

Czy Ty chcesz zasugerować lekarzowi,żeby Ci przepisał Seroxat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schodzę z paro po roku, pomóg mi, ale skutki uboczne miał zbyt ciężkie dla mnie - ciągła senność, brak koncentracji, co nie pozwalało mi ruszyć z miejsca. Zresztą, czy brałem czy nie i tak czułem się wykończony psychicznie przez rodzinę i brak zaspokojenia własnych potrzeb, więc mimo że przynosił dobry efekt i tak byłem pod ciągłym napięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×