Skocz do zawartości
Nerwica.com

Propozycja działu "Pokój prawdy"


Psychciu

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucam propozycje urozmaicenia codzienności tutaj. Zrobienie na to oddzielnego podforum może

 

Zasada - ktoś zaprasza inną osobę zakładając o niej temat. Np Psychciu ma pytania nieco bardziej osobiste do Carlosbueno więc zakłada temat "Carlosbueno".

 

W temacie inni użytkownicy jak i sam Psychciu na początku zadaje temu użytkownikowi pytania. Zaproszony odpowiedzieć może on tylko szczerze albo mówi że woli nie odpowiadać. Ustosunkowując się do wszystkich zadanych przez userów w trmacie pytań. Zakazany spam i dyskusje offtopiczne, tylko pytania i odpowiedzi na nie.

 

Co powiecie?

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje mi się fajny i widziałam podobne zabawy w innych miejscach. 

Coś na kształt "wywiadu" z danym użytkownikiem. Może nawet temat np "wywiad z psychciu" brzmi bardziej przystępniej niż pokój prawdy. 

Wszystko na zasadzie dobrowolności oczywiście i jeżeli ktoś nie ma ochoty odpowiadać na pytania to tego nie robi. 

Myślę, że może zadziałać integracyjne na naszą społeczność... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dryagan napisał:

Myślę, że skoro to propozycja @Psychciu , możemy pozostawić nazwę "Pokój prawdy". Żeby było jasne co to jest, można dodać podtytuł na przykład:

Pokój prawdy - wywiady z użytkownikami Forum

Co wy na to?

Super 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szczebiotka napisał:

@Psychciu zrobiłeś już ten temat?

Ja muszę zrobić podforum 🙂 natomiast musicie mi dać chwile, ponieważ z poziomu telefonu tego nie zrobię. Z racji ze moja 3msc córka ma teraz czas, gdzie nie schodzi z moich rąk tego czasu potrzbuje troszkę więcej 🙂

Obiecuję, że tylko jak będę miała przestrzeń usiądę i założę. I dam tutaj znać również 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Illi napisał:

Ja muszę zrobić podforum 🙂 natomiast musicie mi dać chwile, ponieważ z poziomu telefonu tego nie zrobię. Z racji ze moja 3msc córka ma teraz czas, gdzie nie schodzi z moich rąk tego czasu potrzbuje troszkę więcej 🙂

Obiecuję, że tylko jak będę miała przestrzeń usiądę i założę. I dam tutaj znać również 🙂

Aaa ok. Nie wiedziałam jak to działa. To spokojnie, wiem jak to z dziećmi jest 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Psychciu napisał:

 

Heh widze że aktywność userów z dawnych nicków troche sie tu zmieniła, powstanie dział to kogoś wrzuce 🙂  może będzie odzew

Ja tak nie wiem kto dawny kto nowy🤪 ja jestem nowa, tyle wiem 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Melodiaa napisał:

Nie ma znaczenia kto nowy a kto stary...ważne aby każdy się dobrze tutaj czuł i mógł liczyć na zrozumienie i wsparcie.

 

@Szczebiotkalubię Cię czytać 🙂

Heh, dzięki. Wiem że ja często za dużo pisze🤪 ale ja ogólnie jestem straszną gadułą 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×