Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, nikt istotny napisał:

Póki w krzyżu nie łupie to nie jest źle. ;)

No to jestem stara od jakiś 20 lat 😂 bo już wtedy to się zaczęło 😅 

11 minut temu, nikt istotny napisał:

Jak wam upłynął dzień?

Szybko w sumie. Trochę obowiązków, trochę nerwów. Ale teraz już w łóżku więc jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nikt istotny napisał:

A gdybym powiedział, że dobrze wyglądasz, jak byś zareagowała?

Hmm, pewnie bym się lekko zawstydziła😅 ale było by mi miło. 

3 minuty temu, nikt istotny napisał:

przemarzłem

O ja dzisiaj też przemarzłam,i wczoraj i przedwczoraj 😏 a moje stopy są jakby były ciągle w lodówce😅 

4 minuty temu, nikt istotny napisał:

słucham oddechu mojego psiaka

O ja też, bo leży obok ( na łóżku oczywiście) 🙈 

Chce już wiosnę 😥 a nie ciągle pada śnieg i jest zimno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nieprzenikniona napisał:


ja tylko delikatny makeup tzn krem bb (wyrównuje koloryt i ma filtr Spf), puder sypki (żeby twarz się nie świeciła) i cień do brwi (bo połowa mi wypadła), ale bez makijażu normalnie wychodzę do sklepów etc, właściwie w weekendy w ogóle się nie maluję i też nigdy nie zrozumiem kobiet, które nie wyjdą niepomalowane tylko „wyrzucić śmieci”

Ja też raczej delikatny make-up preferuje, ale to też zależy u mnie od dnia. Czasem jest to podkład, puder sypki, cień do brwi, tusz do rzęs i bronzer + roświetlacz, czasem nawet kreski sobie walnę, czasem tylko tusz do rzęs i cień do brwi, a czasem w ogóle bez makijażu idę czy do pracy czy gdziekolwiek. W weekendy raczej w ogóle się nie maluję, bo jak idę na trening to nie ma to większego sensu, jeśli już to tylko tusz do rzęs bo on nie spłynie 😀 

Rano jednak wybieram spanko niż stanie pół h przed lustrem, a nawet jeśli to mój make-up zajmuje mi max 7 minut jak już się bawię w podkłady, pudry i resztę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, acherontia styx napisał:

7 minut jak już się bawię w podkłady, pudry i resztę

Co 🤨 ale jak🤔 kurde ja najszybciej chyba z podkładem, bazą, tuszem i kredka to 10 minut😅 bo mi się ręce czasami za bardzo trzęsą i niekiedy się uwale np tuszem 😅 

 

2 minuty temu, nikt istotny napisał:

że sen jest dużo lepszy od makijażu.

O też tak uważam, szkoda że nie pamiętam już co to jest dobry sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szczebiotka napisał:

Co 🤨 ale jak🤔 kurde ja najszybciej chyba z podkładem, bazą, tuszem i kredka to 10 minut😅 bo mi się ręce czasami za bardzo trzęsą i niekiedy się uwale np tuszem 😅 

 

Lata praktyki :D  serio. Ja jak idę do pracy to wstaję 25-35 min. przed wyjściem i na luzie zdążę sobie zapalić, wypić kawę, ubrać się, pomalować, spakować i czasami jeszcze mi zostaje z 5 min. luzu, gdzie ja nie mam tak, że mogę sobie na luzie wyjść 5 czy ileś minut później, bo pociąg czy autobus za mną nie poczeka. A czasami jeszcze rano muszę coś wyprasować i też zdążę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AnissemSirch napisał:

To była dygresja typowo sympatyczna do Ciebie, jak byś nie miała pewnych zobowiązań, to bym Cię rwał na pewno... :D

 

 

Ha ha ha 😅 

No dobra niech będzie 😅 ale przecież ty już zajęty jesteś🤨 Kawa Szatana cię zwinął nam 😏pff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dalja Jakiś niemądry stereotyp, że mężczyźnie nie wypada, bo... Nie wiem, zakłada się, że mężczyźnie się podobają tylko osoby pociągającego seksualnie.

P.S. Chyba muszę zacząć kończyć niektóre myśli.

Edytowane przez nikt istotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, acherontia styx napisał:

Ja jak idę do pracy to wstaję 25-35 min. przed wyjściem i na luzie zdążę sobie zapalić, wypić kawę, ubrać się, pomalować, spakować i czasami jeszcze mi zostaje z 5 min. 

Dobra nie mam więcej pytań 😅 

 

2 minuty temu, Dalja napisał:

@Szczebiotkachyba nam zauroczyłaś tutaj panów:D i to kiedy masz zobowiązania, wytłumacz się teraz z tego!

Yyyy 🤔 ja tam nic nie wiem na ten temat 🤪😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nikt istotny napisał:

@Dalja Jakiś niemądry stereotyp, że mężczyźnie nie wypada, bo... Nie wiem, zakłada się, że mężczyźnie się podobają tylko osoby pociągającego seksualnie.

Ale ale czego nie wypada? 

 

@acherontia styxzałamujesz czasoprzestrzeń 😱😱😱 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nikt istotny napisał:

@Dalja Mówimy o zauważaniu, że ktoś dobrze wygląda, bez względu na płeć. Chyba, że się temat po drodze zmienił. 🙂

Ok,  oczywiste jest że wiemy kto jest atrakcyjny z naszej płci, przecież proste zauważyć cechy które docenilibyśmy u siebie. Normalna rzecz. A znajomi tak gadają bo nie wiem, męskie ego:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Ja jak idę do pracy to wstaję 25-35 min. przed wyjściem i na luzie zdążę sobie zapalić, wypić kawę, ubrać się, pomalować, spakować i czasami jeszcze mi zostaje z 5 min. 

Ha ha

Edytowane przez Twoja_Cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×