Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Dalja napisał:

a lubisz chodzic na obcasach? bo to jest dopiero poswiecenie u kobiet :P

raz... raz spróbowałam i... wywaliłam się. Dziękuję, ale wole swoje laczki.

 

6 minut temu, nikt istotny napisał:

Rozumiem. Inna intonacja, iloczas? ;)

mężczyzna - 'dupek', a czasem 'półdupek', 'dupor'

kobieta - 'dupcia', 'dupeczka', 'pupunia', 'pupcia', 'pupeczka'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki wydzwięk @nikt istotny. Wydzwięk w przenośni, chodzilo mi o nacechowanie negatywne/pozytywne. Przykład (mam nadzieje ze moderacja nie zcenzuruje słowa na "d"). Przykład: Kobieta, gdy mowi ,,dupa" o mezczyznie - ,,ale on jest seksi i mi sie podoba", gdy mowi o kobiecie myśli ,,j....a ladna jest, wszystko ma ladne" 

:D:D :D :D 

 

15 minut temu, Kawa Szatana napisał:

mężczyzna - 'dupek', a czasem 'półdupek', 'dupor'

hahah, a to juz inna kwestia 

 

Co do "laczków". Ostatnio mialam sprzeczke czy laczki to bardziej kalpki, czy bardziej eleganckie lakierki. Jak sie mowi u was???

Podobnie jest jesli chodzi o "pantofle". Wiem, ze w lubelskiem to są eleganckie buty, zaś u mnie łódzkie to są łapcie po domu 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dalja napisał:

Jak sie mowi u was???

Laczki bądź kapcie

 

19 minut temu, alone05 napisał:

nie rozumiem kobiet, które nie robią sobie makijażu, przecież w makijażu się lepiej wygląda.

Ja się nie maluje bo mam straszną alergię na większość kosmetyków😏 a nie stać mnie na kosmetyki za kilka stów które i tak nie wiadomo czy mogła bym użyć. Ja np nie rozumiem kobiet które nie wyobrażają sobie wyjść nigdzie bez makijażu, czy też mają tonę makijażu niczym jakiejś szpachli, brwi wielkie brzydkie fuu, czy też szpecą się botoksem i operacjami plastycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dryagan napisał:

69a9599d.jpg

No, no i to jest piękna kobieta! Nawet przez wielkie 'P'. Gdy tak na nią patrzę to cieszę się, że jestem lesbijką.  Wygląda trochę jak ja, ale z tą różnicą, że ja nie mam piwa.

 

34 minuty temu, alone05 napisał:

nie rozumiem kobiet, które nie robią sobie makijażu, przecież w makijażu się lepiej wygląda.

lepiej czy gorzej - kwestia gustu. Jeden woli hawaje, a inny Wilkowyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nikt istotny a ja jak sie kolegów pytam czy tak gadają to "niee skąd". Najlepsza odpowiedź u mezczyzn to również: "Skąd mam wiedziec czy jest przystojny, nie jestem gejem" 

 

ja uważam że full-makeup to upieksza kobietki które trzeba ciut upiększyc, wtedy jasne, efekt to nawet inna buzia niejednokrotnie ;) No ale jak kobieta ładna, to mocny makijaz wcale nie dodaje uroku 

 

A pani na zdjeciu to widac ze bardzo ladna, jakby jej to zmyc

 

31 minut temu, nikt istotny napisał:

@AnissemSirch Nie znasz się, przecież to logiczne - np. ja codzienne golę zarost i potem go sobie rysuję kredką. ;)

🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dalja napisał:

a ja jak sie kolegów spytałam czy tak gadają to "niee skąd". Najlepsza odpowiedź również: "Skąd mam wiedziec czy jest przystojny, nie jestem gejem"

spytaj się ładnych Panów (bez obrazy :P ). myślę, że kulturyści gadają, modele - pewnie też. Może dokonują pomiarów tego i owego, kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Laczki bądź kapcie

 

Ja się nie maluje bo mam straszną alergię na większość kosmetyków😏 a nie stać mnie na kosmetyki za kilka stów które i tak nie wiadomo czy mogła bym użyć. Ja np nie rozumiem kobiet które nie wyobrażają sobie wyjść nigdzie bez makijażu, czy też mają tonę makijażu niczym jakiejś szpachli, brwi wielkie brzydkie fuu, czy też szpecą się botoksem i operacjami plastycznymi.


ja tylko delikatny makeup tzn krem bb (wyrównuje koloryt i ma filtr Spf), puder sypki (żeby twarz się nie świeciła) i cień do brwi (bo połowa mi wypadła), ale bez makijażu normalnie wychodzę do sklepów etc, właściwie w weekendy w ogóle się nie maluję i też nigdy nie zrozumiem kobiet, które nie wyjdą niepomalowane tylko „wyrzucić śmieci”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nieprzenikniona napisał:


ja tylko delikatny makeup tzn krem bb (wyrównuje koloryt i ma filtr Spf), puder sypki (żeby twarz się nie świeciła) i cień do brwi (bo połowa mi wypadła), ale bez makijażu normalnie wychodzę do sklepów etc, właściwie w weekendy w ogóle się nie maluję i też nigdy nie zrozumiem kobiet, które nie wyjdą niepomalowane tylko „wyrzucić śmieci”

Ja też zrobię czasami makijaż. Lekki 😅 ale umiem żyć bez niego. Tym bardziej że z wiekiem niestety nasiliła mi się alergia 🤬 i nie wszystko mogę używać, nawet kosmetyki które kiedyś bez problemu używałam ( chyba że coś w nich zmieniają 🤔). Nie powiem że jak byłam młoda w wieku nastolatki to że się nie malowałam 😅 bo wtedy faktycznie niemal codziennie miałam makijaż, ale teraz mnie to nie rusza. Czasami henna idzie w ruch i w sumie wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Szczebiotka napisał:

Ja też zrobię czasami makijaż. Lekki 😅 ale umiem żyć bez niego. Tym bardziej że z wiekiem niestety nasiliła mi się alergia 🤬 i nie wszystko mogę używać, nawet kosmetyki które kiedyś bez problemu używałam ( chyba że coś w nich zmieniają 🤔). Nie powiem że jak byłam młoda w wieku nastolatki to że się nie malowałam 😅 bo wtedy faktycznie niemal codziennie miałam makijaż, ale teraz mnie to nie rusza. Czasami henna idzie w ruch i w sumie wystarczy. 

Bo Ty stara baba już jesteś.. upss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nikt istotny napisał:

To mierzenie jest, jak mi się zdaje, pewną legendą miejską. ;)

Zależy od miasta. Sama mierzyłam takiemu je... znaczy się, widziałam jak sobie dwóch cymbałów mierzyło. Nic specjalnego. Tylko szkoda mi było tego dzieciaka, któremu zajumali ten kątomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×