Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica czy choroba


Kamil_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około roku mam różne dolegliwości. Zaczęło się od tego że miałem wszystkie objawy zapalenia wyrostka po wizycie u lekarza nagle wszystko uatalo. Następnie po kilku tygodniach pojawiły się nudności i zmęczenie. Miałem robione badania krwi oraz USG brzucha - wszystko było w porzadku. Kilka miesięcy później miałem ospę w wieku (17 lat) po wyzdrowieniu wyczułem wtedy z tyłu głowy na boku potylicy twardy nieruchomy, niebolesny guzek, nie większy niż 1cm. Byłem z tym u lekarza który stwierdził że to węzeł chłonny od ospy i może tak zostać. Po kilku tygodniach od tego pojawił się koszmar ...

Znalazłem u siebie wszystkie objawy guza mózgu. Ciagle bóle głowy, nudności, zmęczenie, zmeczenie po przebudzeniu, tachykardia. Gdy przeczytałem o tym węźle, że jest taki podczas guza mózgu wpadłem w panikę, nie mogłem spać kilka nocy. Na miesiąc lek trochę przeszededl ale objawy nie. Kilka dni temu odchylając głowę do tyłu poczułem ból, szyja i kark boli mnie do dzisiaj gdy odchylam głowę do tyłu, przeczytałem że to kolejny objawy. Dodam też że ostatnio mam wrażenie że pogorszył mi się wzrok co też jest objawem ale ja dużo czasu spędzam przed komputerem. Byłem miesiąc temu u psychologa który stwierdzil że to jest od stresu, ale na codzien nie czuje się zestresowany. Może to jakiś ukryty stres? Codziennie o tym myślę i mam już tego dość. Jaka jest szansa że to guz mózgu czy nerwica? Strasznie boję się iść do lekarza, boję się że potwierdzi moje obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza jak najprędzej, odważny musisz być. Jeśli to guz, to już sie stało, odwlekanie badania nic nie zmieni. 

Jednak to bardzo częste objawy przy nerwicy, taka hipochondria. Tym bardziej, że lekarz powiedział że to węzeł, to pewnie zwykła nerwica. 

Umawiaj sie szybciutko do lekarza i napisz jaki wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×