Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

No w lutym bedzie jakos rok... Na poczatku tez myslalam, ze jestem powaznie chora i w ogole bo przeciez psychika, az tak nie dziala... A jednak ;) lecze sie, jestem na tabletkach i z nimi zyje.normalnie. Powinnam zaczac jakad terapie, ale ns razie nie mam czasu :) oczywiscie nadal mam leki, ale jak przyjda to nie panikuje i zaraz przechodzi. Najwazniejsze to zachowac spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Akson, to (przynajmniej w moim przypadku) wyglądało to tak: najpierw wizyta u psychiatry (z całego serca odradzam dr Szostakowską-Tabak - młodych pacjentów traktuje okropnie), potem doktor zleciła badanie diagnostyczne u psychologa, po badaniu człowiek jest kierowany na terapię grupową lub indywidualną. Bez żadnych skierowań i bez opłat. Nie trzeba też czekać jakoś przerażająco długo. Teraz akurat są zapisy na październik, listopad i grudzień. Warto dzwonić i się rejestrować :)

 

Niestety trzeba czekać długo i to przerażająco długo. Dość szybko to dostaniesz się tylko na konsultacje, które kwalifikują do terapii. Na samą terapię (u p. Mroczkowskiej) ja czekam już ponad rok!! Przez ten czas człowiek może się już powiesić...

 

Czy znacie dobrego psychologa lub terapeutę od lęków i fobii?

Ktoś chodził prywatnie? Ile mniej więcej taka wizyta kosztuje?

 

I ostatnie pytanie - jest tu ktoś z agorafobią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej kochani, niebawem zaczynam terapię (3 miesięczną ) w Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w MSWiA. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym miejscem? A może ktoś z Was jest na etapie "rekrutacji" do przyjęcia tak jak ja? :) Baardzo liczę na tą terapię bo leki przestały na mnie działać. I tak przy okazji wcale nie czekałam długo aby się tam dostać. Na konsultacje z psychiatrą czekałąm tydzień, później kolejny tydzień na testy psychologiczne i teraz ostatni etap czyli rozmowa z psychologiem. Grupa rusza od połowy kwietnia czyli łącznie jakieś 1,5 miesiąca muszę czekać. Nie wiem jeszcze jakiej jakości będzie to leczenie ale muszę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowa :)

Sama nie wiem od czego zaczac...

Nie potrafie sobe dac ze soba rady.. moze nie jest to depresja, ale generalnie cos ze mna jest nie tak.

Wczesniej bylam na wizycie u pani Niczyperowicz, skierowała mnie na terapie, ale nie bylam z tego powodu zbytnio zadowolona, przestalam tam chodzic. Chyba bym nie mogla otworzyc sie przed obcymi ludzi.. Ech...

Zreszta nie wspominam zbyt dobrze wizyt u tej pano dr.

Dzis umowilam sie na wizyte do Aksonu. Na poczatku jest wizyta z psychiartą (dr Kibiłda), a co potem to nie wiem.

Ktos moze cos powiedziec na temat tego dr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja zdjęciowa za darmo.

Chętnie wykonam sesję fotograficzną chętnym Panią za darmo. Przede wszystkim interesuje mnie sesja w plenerze. Jedynym warunkiem odbycia się sesji jest pisemna zgoda na wykorzystywanie zdjęć w moim portfolio. Zainteresowane Panie zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×