Skocz do zawartości
Nerwica.com

rodzina potworów


Michu95

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam moja rodzina? to potwory - bo? mój ojciec jęczy i narzeka a sam jest sobie winny bo raz przez to że byłem przez niego

załamany ja trafiłem do szpitala bo byłem? ofiarą przemocy z jego strony - teraz? dołączył do niego szanowny brat  który zarzuca mamie - z rozwalonym kręgosłupem, z wieloma chorobami m.in osteoporozą, nadciśnieniem, depresją że może iść do pracy mimo że? stanowisko lekarzy jest jasne - mama jest w złym stanie - brat męczy nas też - co przyjazd?

to samo - czy ojciec czy brat - przemocy psychiczna wobec nas i zarzucanie nam nie wiadomo czego w kółko robienie z nas złych mimo? że to mój brat

w 2017 umiał na mnie naskoczyć - mimo? - że to mój brat - ostatnio? przyjechał pijany - też była kłótnia bo słyszałem - w kółko to mama i ja mamy nerwy

przez tego człowieka - w kółko my tylko winni a ojciec? - wielce pokrzywdzony.. ta jasne.. - akurat tak pokrzywdzony.. - że po pijaku umiał mamie nawrzucać..

to jest to jaki mój ojciec jest.. potwór.. i tyle.. wraz z bratem.. aha.. do tego szwagier.. który umiał też mnie uderzyć.. grozić.. itd.. taka prawda..

oraz? mógłbym nadmieniać wiele.. to moja rodzina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×