Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sobie kupić by się lepiej poczuć?


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, co sobie kupić, zainwestować w coś, w cokolwiek, nie musi to by materialne np. wycieczka, jakiś trening, cokolwiek by się przez to lepiej poczuć?

Nie mam masy pieniędzy ale na coś tam mam. Jakbym miał 80000 zł to wiem w co bym zainwestował.

Ale 80000 zł to suma dla mnie nie osiągalna.

 

Oczekuje propozycji oczko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie ma chyba takiej rzeczy. Owszem, lubię czasami wypić dobre wino, ale raczej nie traktuje alkoholu jako pocieszacza. Lubię też książki, ale je kupuje bez względu na to czy potrzebuje pocieszenia xD U mnie najbardziej sprawdza się chyba wyjście na trening i zmęczenie się, także można uznać, że wtedy kupuję sobie dodatkową lekcje indywidualną na aerial silks/hoop, lub wejście na trening open, bez instruktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kawa Szatana napisał:

@johnn  Widzę, że mamy podobny gust. Proszę powiedz, a gdzie to "nic" kupujesz? Pytam, bo może kupujemy w tym samym sklepie.

Zwykle rozwiązuje zadania matematyczne, wracam do wyznaczonych wcześniej zadań (zainteresowań), szukam przyczyny mojego nienajlepszego samopoczucia lub oglądam zabawne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie często kupują różne rzeczy, aby się lepiej poczuć, ale to bardzo indywidualne i zależy od preferencji, upodobań i sytuacji życiowej. Niektórzy mogą kupować przedmioty, które spełniają ich hobby lub zainteresowania, inni kupują rzeczy, które pomagają w relaksie, zdrowiu czy rozrywce. Wybory zakupowe mogą obejmować książki, filmy, sprzęt sportowy, kosmetyki, ubrania, sprzęt elektroniczny, jedzenie, itp.
Ważne jest, aby kupować rzeczy odpowiedzialnie i zgodnie z własnymi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Kupowanie może dostarczyć chwilowego zadowolenia, ale warto również inwestować czas w działania, które pomagają w dłuższej perspektywie, takie jak zdrowe nawyki, rozwijanie umiejętności i relacje z bliskimi.
W każdym przypadku, szanujmy swoje potrzeby i zadbajmy o to, by nasze zakupy były odpowiedzialne i zgodne z naszymi wartościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×