Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie leki dla mnie?


Alexis693

Rekomendowane odpowiedzi

Na nerwicę lękowa choruje od 12 lat, jednak ostatnie lata były najgorsze. Najprawdopodobniej mam też depresję.

 

Kiedyś brałam escitalopram i troszkę pomógł , jednak po miesiącu przestał działać. Później była paroksetyna i miałam tylko skutki uboczne, żadnej poprawy.

 

Teraz znów wróciłam do lekow i najpierw brałam escitalopram - jednak znów poprawa żadna, a wręcz było gorzej dostakowo mialam krwawienia międzymiesiączkowe. 

Dodam jeszcze, że mam problem z wątroba więc szuka leku nie obciążającego aż tak mocno wątroby.

Lekarka uznala, że SSRI I SRNI za bardzo mieszaja mi w hormonach i skupiła się na innego rodzaju lekach.

 

Brałam później anafranil i przez pierwsze 3 dni to była poezja - czułam się super. Jednak lek szybko przestał działać, a wręcz znów miałam wrażenie , że potęguje nerwicę.

 

Dostałam pregabaline i znów pierwsze dni super, działanie max do 1,5 miesiąca a później brak działania.

 

Teraz biorę Pramolan i znów to samo pierwszy tydzień skutki uboczne, później działał, a teraz po 1,5 miesiąca jedyne co to mam wrażenie, że mnie przymula, a i tak siły mam mało więc tym bardziej nic mi się nie chce.

 

Czy warto dalej szukać? Czemu te leki tak szybko przestają na mnie działać? Jaki byłby lek dobry przeciwlekowy, niwelujący somatyzacje, ale też przeciwdepresyjny? Wydaje mi się, że u mnie jednak nerwica goruje nad depresja.

Edytowane przez Alexis693

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×