Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

abstrahując od wirusa, to lubię tłum i jak się dużo dzieje... leżeć na plaży nie mogę, bo przy moich lekach i mojej cerze nie wolno się opalać. ale uwielbiam sporty wodne, windsurfing, wakeboarding, skimboarding... tyle że to wszystko jest drogie, więc w tym roku chyba kupię sobie piłkę plażową i tyle

a Ty jakie plaże wolisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ops

biegi i skok o tyczce

 

Lubię tętniące życie na plaży, ale też, i przede wszystkim te spokojne, bez nikogo. Można robić co się chce.

Ale obu mi brakuje.

 

Masz samochód, kupon na paliwo, 400 zł. Chcesz odpocząć. Musi być to co najmniej  300 km od domu. Gdzie jedziesz? Co robisz i jak długo?

Edytowane przez namiestnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiejskifilozof ma być 300 km od domu, najlepiej parę dni. Skup się. Nie do SDS. To pewnie blisko.

 

 

Na krześle na jeźdźca nie wiem czy to tak można nazwać, ale fajnie było. Jako przygoda. Bo niewygodnie.

 

 

Masz samochód, kupon na paliwo, 400 zł. Chcesz odpocząć. Musi być to co najmniej  300 km od domu. Gdzie jedziesz? Co robisz i jak długo?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dla mnie tańczono i dołączyłem.
 

@Wirginia Zachodnia Pokój z klimą, potrawy za 400 zł? Hmmmm myślałem o jakiejś większej inwencji by na więcej dni starczyło 🙂


Masz samochód, kupon na paliwo, 80 zł. Chcesz odpocząć. Musi być to co najmniej  500 km od domu. Gdzie jedziesz? Co robisz i jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę wielki jacht i pływam od portu do portu, lokalnie odwiedzając samochodem miejsca gdzie nie da się dopłynąć. Tak na całym świecie.

 

 

Twój partner/partnerka chce byś zrobił coś co jest dla Ciebie okropne, albo niedopuszczalne, ale bardzo jej zależy

Zrobisz to dla niej czy odmówisz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!

 

odpowiem, bo będzie wisiało trzy dni nim się ktoś odważy

poważny jeden udany, ale z ... nie chce pisać czym, nie dało rady dłużej ciągnąć. Mamy dobry kontakt do dziś

drugi poważny totalna porażka, wykorzystanie, zrobienie w konia, moja jazda w kosmos i nieodpowiedzialne decyzje, nie chcę jej widzieć

trzeci mega toxic, były miłe chwile i okropne, nie chcę jej spotykać, nie odpowiadam na zaczepki, za duży wpływ na mnie

ale nigdy nikogo nie zostawiłem, musiało stać się coś mega co spowodowało rozstanie i po prostu nie wróciłem. Żeby nie było, że tak sobie zmieniam.

 

Oprócz tego kilka mniejszych.  Tak, że Casanową nie jestem pod względem ilości.

 

 

Zdradziłaś/zdradziłeś partnera?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×