Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

polakita, a kto Cię będzie w nocy pilnował? :D

 

Ja właśnie się dowlokłem do domu. Było fajnie. Wszyscy nieobecni niech żałują. Zdjęcia jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może być jutro. Jutro też jest dzień. Chociaż jak dla mnie to i o tej porze jak teraz jest fajnie, przynajmniej już tak nie grzeje.

Ja z racji mojej nerwicy wszędzie podróżuje z żoną, ale ona także jest chętna na spotkanie i pogaduchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 18.00 gdzieś w okolicach Grójecka x Banacha mam ślub córki. Później, jako że na dalszy ciąg uroczystości nikt mnie nie prosił, mam ochotę pójść gdzieś, odreagować, wypić dwa piwa. To ważny dla mnie dzień i nie chcę go spędzić do końca sam. Jak pojadę dalej Banacha do Żwirki i Wigury to dojadę na Pola Mokotowskie. Będzie ok. 19.00 i w pobliżu Bolek, Lolek i Tola. Jest ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednim razem umawialiśmy się przy chevrolecie Banacha x Żwirki Wigury i poszliśmy do Toli. czarnapasqda, Marta wie gdzie to jest, trafi, bo była z nami. Ja wolałbym umówić się już gdzieś w konkretnej knajpie, bo mogę się chwilę spóźnić, a nie chcę, aby ktoś na mnie specjalnie czekał. A zresztą może macie ochotę spotkać się wcześniej niż o 19.00. Ja bym dobił później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o miejsce to jestem za tym, o ktorym wspomnial Sabaidee, mianowicie Pola Mokotowskie. Jest tam tez charakterystyczne miejsce, w ktorym moga spotkac sie ludzie, ktorzy sie nie znaja zeby sie jakos rozpoznac ;)

No i jesli chodzi o godzine, to ja chetnie wczesniej... Po ostatnim spotkaniu wiem, ze zanim wszyscy sie zbiora w ustalonym miejscu to chwile trwa (poprzednio konkretnie godzine z hakiem) wiec z 19 moze sie zrobic 21 zanim dotrzemy w miejsce docelowe. Ale to jest tylko taka moja subiektywna ocena, moze ktos jest wiekszym optymista ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×